Търся: Изработка на WordPress сайт

KISS

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте.

Търся човек, който се занимава с изработка на WordPress сайтове.
И аз се занимавам с това, но ми е нужен човек за да поеме поръчка, за която нямам време в момента.

Процесът на работа е в общи линии такъв:
1. Получавате информация за това какво трябва да се направи
2. Преценявате колко време и какво заплащане ще ви е нужно
3. Ако цената и времето са приемливи, се започва работа
4. След завършване, получавате заплащане

Работите от вкъщи. Обикновено се работи с купена тема, а ако е нужно нещо допълнително да се разработи, вие ще предложите как да стане.

Моля пратете ми информация за вас и вашите познания, както и някои WordPress разработки, които може да ми покажете.

Поздрави.
Николай Николов
 
Какво включва изработката? В точки.
Здравей.
Ами след като започне изработката, ще получиш хостинг и купена тема, където да инсталираш WordPress и темата и да почнеш работа по сайта. Няма да пишеш текстовете, ще ги получиш. Няма да купуваш темата и премиум плъгините (ако са нужни), ще ги получиш. Създаваш страниците, настройваш всичко, ако е нужно поправяш разни размествания с CSS, (а то винаги е нужно). И така нататък докато стане сайта. Може и да се наложи да се разработи някоя част от сайта, за която няма готов плъгин или тема. Ще има и етапи на преглед от хора (било то аз или друг, човек с който работя или краен клиент), след което правиш нужните корекции.
Това отговаря ли на въпроса? Ако не, кажи какво по-точно те интересува.
Поздрави.
 
Колеги, благодаря че се отзовахте! Отговорил съм на всички.
За момента спирам да търся, понеже се спрях на един от вас. Ако отново се появи нужда, ще пиша и на друг, имам ви данните.
Поздрави.
 

Горе