Търся: Изработка на WordPress тема по дизайн

KISS

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте.

Нямам нужда от тази услуга в момента точно, но искам да открия хора, които се занимават с това. Когато ми потрябва за някой клиент, да не почвам да търся и разпитвам тепърва.

Та ако предлагате изработка на WordPress теми по дизайн изработен от дизайнер, моля да ми пишете с данни за връзка и някакъв диапазон за цената как варира (дори и да е голям диапазон, моля за някаква съвсем груба насока, знам че зависи от заданието).

Ако ми пратите и линк към примерни ваши изработени теми ще е супер!

Да уточня само, не става дума за изработка на сайт, а за изработка на тема. Тоест пишете ми само ако сте theme developer :).

Поздрави и благодаря за отделеното време!
 
Зависи от дизайнера! Ако е нещо изчанчено? Не всичко, което може да роди дизайнерската глава, ще работи добре на всякакви екрани, смартфони и таблети.
 
Зависи от дизайнера! Ако е нещо изчанчено? Не всичко, което може да роди дизайнерската глава, ще работи добре на всякакви екрани, смартфони и таблети.
Няма проблеми, тези неща вече ще се обсъждат когато има конкретно задание. За момента търся хора занимаващи се с тази дейност, за да съм по-подготвен при нужда.
 
Купи си Beaver Builder Pro и си правиш всякакви дизайни, бързо и лесно!

128874496505848355.jpg
 
Всякакви дизайни? Не.
Е добре не 100%, но 90% от случите ми върши чудесна работа. Четвърта година си подновявам Beaver Builder - много съм доволен! Преди него имах няколко купени теми с висок рейтинг от Themeforest и всички ги разкарах и замених с BB. Оказа се, че с ВВ сайтовете зареждат по-бързо - направена е много добре. От както го ползвам почти не съм писал HTML и CSS! Един сайт с уникален дизай мога да пусна много по-бързо, от колкото някой да пише тема от нулата!
Малко рекламно се получи, но си заслужава за агенция, която се заминава с израбтка на сайтове. За един сайт не си струва - по-добре Genesis Framework!
 
Е добре не 100%, но 90% от случите ми върши чудесна работа. Четвърта година си подновявам Beaver Builder - много съм доволен! Преди него имах няколко купени теми с висок рейтинг от Themeforest и всички ги разкарах и замених с BB. Оказа се, че с ВВ сайтовете зареждат по-бързо - направена е много добре. От както го ползвам почти не съм писал HTML и CSS! Един сайт с уникален дизай мога да пусна много по-бързо, от колкото някой да пише тема от нулата!
Малко рекламно се получи, но си заслужава за агенция, която се заминава с израбтка на сайтове. За един сайт не си струва - по-добре Genesis Framework!

Има и по-добри плъгини от BB. И все пак заивиси какво иска клиента, всичко е възможно да се направи, само да има някой на който му се занимава.
 

Горе