Търся: Изработка на WordPress тема по дизайн

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от KISS, Апр 15, 2019.

1. KISS

KISS Active Member

Рег.:
    Ноем 8, 2009
    Съобщения:
    868
    Харесвания:
    123
    Точки:
    43
    Здравейте.

Нямам нужда от тази услуга в момента точно, но искам да открия хора, които се занимават с това. Когато ми потрябва за някой клиент, да не почвам да търся и разпитвам тепърва.

Та ако предлагате изработка на WordPress теми по дизайн изработен от дизайнер, моля да ми пишете с данни за връзка и някакъв диапазон за цената как варира (дори и да е голям диапазон, моля за някаква съвсем груба насока, знам че зависи от заданието).

Ако ми пратите и линк към примерни ваши изработени теми ще е супер!

Да уточня само, не става дума за изработка на сайт, а за изработка на тема. Тоест пишете ми само ако сте theme developer :).

Поздрави и благодаря за отделеното време!

2. Kiril

Kiril Active Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    298
    Харесвания:
    49
    Точки:
    28
    Зависи от дизайнера! Ако е нещо изчанчено? Не всичко, което може да роди дизайнерската глава, ще работи добре на всякакви екрани, смартфони и таблети.

3. KISS

KISS Active Member

Рег.:
    Ноем 8, 2009
    Съобщения:
    868
    Харесвания:
    123
    Точки:
    43
    Няма проблеми, тези неща вече ще се обсъждат когато има конкретно задание. За момента търся хора занимаващи се с тази дейност, за да съм по-подготвен при нужда.

4. Kiril

Kiril Active Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    298
    Харесвания:
    49
    Точки:
    28
    Купи си Beaver Builder Pro и си правиш всякакви дизайни, бързо и лесно!

5. ReminD

ReminD Well-Known Member

Рег.:
    Ян 22, 2008
    Съобщения:
    6,296
    Харесвания:
    1,227
    Точки:
    113

хейтър харесва това.
  6. SinisterSmile94

SinisterSmile94 Active Member

Рег.:
    Авг 15, 2018
    Съобщения:
    107
    Харесвания:
    54
    Точки:
    28
    Всякакви дизайни? Не.

7. Kiril

Kiril Active Member

Рег.:
    Март 6, 2013
    Съобщения:
    298
    Харесвания:
    49
    Точки:
    28
    Е добре не 100%, но 90% от случите ми върши чудесна работа. Четвърта година си подновявам Beaver Builder - много съм доволен! Преди него имах няколко купени теми с висок рейтинг от Themeforest и всички ги разкарах и замених с BB. Оказа се, че с ВВ сайтовете зареждат по-бързо - направена е много добре. От както го ползвам почти не съм писал HTML и CSS! Един сайт с уникален дизай мога да пусна много по-бързо, от колкото някой да пише тема от нулата!
    Малко рекламно се получи, но си заслужава за агенция, която се заминава с израбтка на сайтове. За един сайт не си струва - по-добре Genesis Framework!

8. SinisterSmile94

SinisterSmile94 Active Member

Рег.:
    Авг 15, 2018
    Съобщения:
    107
    Харесвания:
    54
    Точки:
    28
    Има и по-добри плъгини от BB. И все пак заивиси какво иска клиента, всичко е възможно да се направи, само да има някой на който му се занимава.

Kiril харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice