Изработна на уеб сайт

Slawar

New Member
Здравете, търся фирма за да изработи уеб сайт за мен. Държа фирмата да има добър съпорт, понеже няколко пъти попадам на фирми който и правят нещо дават гаранции за поддръжка и после не можеш да ги намериш.
Очаквам вашите мнения, благодаря ви
 
Здравете, търся фирма за да изработи уеб сайт за мен. Държа фирмата да има добър съпорт, понеже няколко пъти попадам на фирми който и правят нещо дават гаранции за поддръжка и после не можеш да ги намериш.
Очаквам вашите мнения, благодаря ви
А договор за поддръжка имахте ли?
Или вие само да попитате?
 
А договор за поддръжка имахте ли?
Или вие само да попитате?
Да, важно е какви отношения сте разписали документално, защото едни разбират поддръжка сайта им да е онлайн и да функционира коректно, а други - да има още доработки към него (функционалности), което малко бяга от идеята за поддръжка, и отива в "разработки". Като си погледнете договора и се зачетете добре най-добре ще се разбере коя фирма е коректна с ангажиментите си към вас и коя не. Но от опит знам, че никоя няма да позволи да си губи времето и това на служителите си за без пари. Тук ще се съглася на 100% с @Sky . ;)
 
А договор за поддръжка имахте ли?
Или вие само да попитате?
Не. Просто не знаех, че и за това се подписва договори. Много благодаря за в бъдеще ще имам това в предвид.
 
Има толкова много фирми които могат да направят това за теб. Обясни с повече подробности какъв тип уеб сайт искаш, какъв е твоя бизнес и т.н. А относно договоря всяка себеуважаваща фирма подписва договор!
 

Горе