Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Добре са ми оползотворили парите :)
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Страшно интересно... подпиквам се дори :lol:
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

За доста хора е интересно всъщност...


nortrant@ : по-добре така да ги ползват, отколкото да ползват частни пари и да ми правят "къде е маги" и някакви подобни бози по бунак тв




абе норт - чакай да те питам, ти какви данъци плащаш, че пък точно твоите пари са "взели" - я не заблуждавай хората с такива мнения, точно пък от тебе са взели, че да правят филма, моля ти се.
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Ей смешник, тия репутации си ги давай на майка си дет кьорав лев за невръстеничното си копеле не е могла цел живот да изкара, та го е довела до положението да лиже най-страшни патки...белким някой чичко го обърне в правилната посока (разбирай гърбом) :)
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

На мене ми е интересно, голям фен съм на сериала, много е добър, чакам го 3тия сезон :)
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

За кои е интересно, бе комплексар, я ми поясни, щото виждам само аз и ти си пишем - аз те храня, ти се въртиш кат гладна курветина.. се чудиш поредната олигофрения да изпишеш...къде е Маги ааа??? :lol:
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Ей смешник, тия репутации си ги давай на майка си дет кьорав лев за невръстеничното си копеле не е могла цел живот да изкара, та го е довела до положението да лиже най-страшни патки...белким някой чичко го обърне в правилната посока (разбирай гърбом) :)

чакай да те цитирам, да не се редактираш! : D
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Изтекли кадри...ебах те в ексибициониста
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

6+ за филма, с нетърпение чакам новия сезон. Имам чувството, че от както дават Под прикритие гледам Bg филми :)
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Кога видиш аз да се редактирам ела ми се обади, позьорче минингитно :)
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Страхотен сериал ! Актьорът, който играе Мартин (Ивайло Захариев) днес празнува 28-мия си рожден ден :)
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Кога видиш аз да се редактирам ела ми се обади, позьорче минингитно :)

Аз не разбрах само какво искаш в темата, както виждаш сериала се харесва, стига си хейтил.
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Филма е убиец, сюжет, актьорска игра. Крайно време беше да се появи нещо което да заинтригува така силно.
Гледах първият сезон - добри отзиви.


Какво взе да ми става на мен в последната година идея си нямам...
Чуя ли филм като дявол от тамян бягам. Намразих го седмото изкуство, гледам ли "Филм" незнам после какво да си правя с живота... поглеждам се отстрани, и се виждам като бездействащ човек съсредоточен в бързосменящи се кадри от кутия която генерира пари на мой гръб - времето ми, и най-интересното... правя го по своя воля.

Послепис:
Книги, е*ня, и реалност - няма по готин филм, името му е Живот. :)
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Не хейтя, а се дразня на ултра-глупави "предприемачески" теми, били и в офтопика, и то от "звезден" чиляк, дет с прост поглед се вижда, че просто се чуди каква глупост да напише. Ако толкова имаш излишна енергия, мога да потърся интересен матриал в нета, белким ти източи нагона :)

Иначе, баш ми дреме дали се харесва сериала.

И също се извинявам, че ти скочих с епитети, просто съм свикнал да получавам заслужени квадрати (не че и грам ме боли за тях), а не такива предизвикани от първични чуства
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

nortrant@ : по-добре така да ги ползват, отколкото да ползват частни пари и да ми правят "къде е маги" и някакви подобни бози по бунак тв

абе норт - чакай да те питам, ти какви данъци плащаш, че пък точно твоите пари са "взели" - я не заблуждавай хората с такива мнения, точно пък от тебе са взели, че да правят филма, моля ти се.

Нали де :d за какво е червената ряпа...да не съм казал нещо грешно или лъжа?

а за данъците - ти не плащаш ли никакви?
 
От: Изтекоха кадри от Под Прикритие Сезон 3 / трейлър

Филма бих казал 4е е уникален! Кои каза 4е в БГ не мойем да правим филми ?
 

Горе