Изтриване на copyright от всеки един файл

roskobe

New Member
Здравейте, колеги имам един въпрос как мога да изтрия copyright от всичките файлове. Имам закупена тема с лиценз, но искам да махна линковете към themeforest...

Пример:
/*
Theme Name: demothemes
*/
дори и в цсс-а като изтрия demothemes и ми казва, че темата не е намерена. Някъде е заключено да не може да се трие ама не мога да го намеря.

Помагайте. :)
Поздрави.
 
wordpress разчита на тези коментари, за да разбере от тях коя е темата, как се казва и друга служебна информация. Обикновено ги чете от един файл, явно в случая редактираш точно него.
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

А какъв е начин да ги махна, че не искам да се индексира с тях.
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Амиии ако отвориш всички файлове с нотпад++ търсиш във всички тях едновременно за demothemes и да намериш нещо?
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Амиии ако отвориш всички файлове с нотпад++ търсиш във всички тях едновременно за demothemes и да намериш нещо?

хах, то за намиране намирам. Даже е в началото на файловете, но изтрия ли рекламния линк demothemes спира да работи темата...

А е не действащ....
/**
* @demothemes 2011
**/
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Пробва ли да сложеш някакво твое име на темата
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Каква е целта? Може и да има друго решение
хах, то за намиране намирам. Даже е в началото на файловете, но изтрия ли рекламния линк demothemes спира да работи темата...

А е не действащ....
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

аз не сфанах къв е точно проблема, направи една дъщерна тема

къде още ги виждаш тия копирайтове дай или скрийн или живо демо че така е кат ровене в купа сено със затворени очи
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Здравейте, колеги имам един въпрос как мога да изтрия copyright от всичките файлове. Имам закупена тема с лиценз, но искам да махна линковете към themeforest...

Пример:

дори и в цсс-а като изтрия demothemes и ми казва, че темата не е намерена. Някъде е заключено да не може да се трие ама не мога да го намеря.

Помагайте. :)
Поздрави.

Ако говориш за линк във футъра, то щом ти блокира темата като го изтриеш, то тогава вероятно трябва да бръкнеш във functions.php Отвори файла със футъра - от там изтрий линка (обаче без разстояние да триеш или каквото и да е друго! САМО линка...) - по същия начин открий във functions.php въпросния линк (обикновено в долната част на файла) и също изтрий съвпадащия линк и внимавай да не изтриеш разстояние, точка или друго. Трябва да съвпадат на 100% изтритите неща. Така трябва да мине номера.
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Сега ще пробвам. Не е само в футъра там съм го оправил. В самите файлове на темата. В ЦСС-а и във всеки един файл започва с /** Реклама на темата **/. Сега ще разгледам в functions.php... дано да е там. :)
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Каква е целта пак да попитам?
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Тогава ще ти е доста трудно. Дори и да я "делийтнеш" от самите файлове, пак ще се вижда в роботс.тхт. Тук имаше един юзър, който напълно беше скрил даже и системата каква е. Попитай него. :)
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Целта е да не се вижда коя е темата. :)
това лесно,ама при ъпдейт ко праим?
Сменяш името на папката на темата и само името на тема в коментарите из файловете и готово.
Става за 1 минута.
С нотепад ctr+F , Търсене в файлове от там избираш опцията замени и тва е .
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

В роботс.тжт няма инфо коя е темата
Тогава ще ти е доста трудно. Дори и да я "делийтнеш" от самите файлове, пак ще се вижда в роботс.тхт. Тук имаше един юзър, който напълно беше скрил даже и системата каква е. Попитай него. :)
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

Да, вярно моя грешка. Разбира се коя е системата. :)
 
От: Изтриване на copyright от всеки един файл

това лесно,ама при ъпдейт ко праим?
Сменяш името на папката на темата и само името на тема в коментарите из файловете и готово.
Става за 1 минута.
С нотепад ctr+F , Търсене в файлове от там избираш опцията замени и тва е .

Хм, за сега стана. Вчера пробвах по този начин и всичко се отваряше, но след 5-10 мин. сайта го зарежда с бяла страница. А дано да стане, ще има бири. :-|
 

Горе