Изтрити публикации от Facebook

TheCrazyBastard

Well-Known Member
Здравейте,
За пръв път ми се случва от фейсбук страница да ми изчезват публикациите...
Какво имам предвид: Днес е 13 март, а всичко публикувано на страницата като снимки, линкове и тест е изчезнало с около 2 седмици назад. Последата видима публикация е от 1 март.
Използвах различни браузъри и профили, за да видя истината, и тя е че ФБ не визуализира последните ми няколко публикации...
Питането ми е на какво може да се дължи това, дали е временен бъг или като цяло трябва да се съобразя с нещо? Страницата е на над 5+ години и активността от моя страна е нищо особено, .т.е. права линния,,,..
 
Това се случи и на работа преди има няма 2-3 дни и никой с достъп като админ не е трил. Според мен, което ми е най-логично или са репортнати и изтрити, или са просто някак изчезнали от бъгавина във фейса, за първото реално ще получиш и съобщение, че нещо не е ОК с постовете и за това са премахнати, а в някои случаи и блокват или трият страницата, а във втория, доста по нереалистичен - нещо да се е загубило.
 
От: Изтрити публикации от Facebook

Явно е било временен бъг, тъй като всичко си е на линия тази сутрин. Благодаря за включването Blinky, ако искаш изтрий темата или я затвори.
А и да я оставиш, може и друг да се похвали, че нещо подобно му е развалило деня. Спорна седмица на всички.
 
От: Изтрити публикации от Facebook

На мен това ми се беше случило преди месец-два. Изтриха ми най-вървежните публикации за няколко часа и после пак си ги върнаха, но странното беше, че лайковете и коментарите изчезнаха мистериозно :D
 
Re: От: Изтрити публикации от Facebook

На мен това ми се беше случило преди месец-два. Изтриха ми най-вървежните публикации за няколко часа и после пак си ги върнаха, но странното беше, че лайковете и коментарите изчезнаха мистериозно :D

А с връщането върнаха ли се и те? Или си останаха занулени? Защото ако ще връщат, трябва да е с пълния набор от елементи. Иначе грубо.
 
От: Изтрити публикации от Facebook

Те от ФБ никога не трият нещо. Може да го скрият просто. И почти е сигурно, че няма да уведомят.
 

Горе