Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

uni-web

Well-Known Member
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Ето ти народната любов в проценти :D

720148-l.jpg



Много лош Бойко бе.... а пък загубени избори няма..... Сега страната пак се нормализира след погрома от БСП/ДПС , но трябва да дойдат червенките бандите пак да ограбят някоя банка, да дадат 20 лева на пенсионерите и да си ходят :D
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Язе на соц агенции не вервам, па и ти де са загуби?
Ето ти народната любов в проценти :D

720148-l.jpg



Много лош Бойко бе.... а пък загубени избори няма..... Сега страната пак се нормализира след погрома от БСП/ДПС , но трябва да дойдат червенките бандите пак да ограбят някоя банка, да дадат 20 лева на пенсионерите и да си ходят :D
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Хах какви агенции ? Я кажи Герб кога бяха на избори 2ри :D Нали си навътре в политиката..... щом е толкова прост, лош Бойко що не го победи някой с повече гласове ? :D Лесен въпрос ....
Иначе много работа затова се изгубих....
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

@uni само телевизията на Болен ли гледаш!
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Маргинали по маргиналната телевизия - все пак това си е ниша.
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Немммммммм, чекам и едно видело от новата, ама още не моа го намеря.
Днес щях да показвам на копитата как се пише, ама май ще го оставя за утре, че нали Петъка е ден на майсторите и реших да го полея. ;)
@uni само телевизията на Болен ли гледаш!
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Задълбаваш на сериозно, но това е за народната либоф нема тука да отговарям инак мога да ти кажа.
Хах какви агенции ? Я кажи Герб кога бяха на избори 2ри :D Нали си навътре в политиката..... щом е толкова прост, лош Бойко що не го победи някой с повече гласове ? :D Лесен въпрос ....
Иначе много работа затова се изгубих....
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Ето ти народната любов в проценти :D

720148-l.jpg



Много лош Бойко бе.... а пък загубени избори няма..... Сега страната пак се нормализира след погрома от БСП/ДПС , но трябва да дойдат червенките бандите пак да ограбят някоя банка, да дадат 20 лева на пенсионерите и да си ходят :D

откога е статистиката?
питам защото може да е грешна, особено ако е правена преди срещата на Бузлуджа (където двама привърженици на БКП се споминаха, а трети хвана гората :oops: Без коментар...)
Ако се окаже така, съвсем реална е възможността партията на людовик Бостан да ги мине (не, че досега не са се минавали многократно...)
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Ейййййййййййййй, пак го обърнахте. Не съм от БСП колко пъти да го казвам, показвам и доказвам. Вижте хората какво мислят, вас ви знаем.
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Ейййййййййййййй, пак го обърнахте. Не съм от БСП колко пъти да го казвам, показвам и доказвам. Вижте хората какво мислят, вас ви знаем.

Не съм казал, че си от БСП... дишай :D
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Нема въздух давай кислород, жегата е толкова голяма, че ша хоря да ме поръси Божидарчо и мен с вода.
Не съм казал, че си от БСП... дишай :D
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Да гласуваш за герб трябва си говедо. да гласуваш за БСП трябва си келеме, да гласуваш за ДПС трябва да си мазохист, да гласуваш за Деформаторския блок трябва си клоун, да гласуваш за
патриотичния фронт трябва да си "патриот", да гласуваш за Атака трябва да си с жълта книжка, да гласуваш за АБВ трябва дядо ти да е бил задължително някакъв шеф на завод преди 89г. и да го слушаш още, да гласуваш за ББЦ трябва да пазаруваш от Лавка, ако гласуваш за някой друг си умен !
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Ако гласуваш за някой друг,расейваш власта и така пак никой няма да е виновен,защото не е управлявал сам
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

В крайна сметка единствената сила която движи България не е парламента,а медиите и платените журналисти .В България всяко нещо повторено 100 пъти става истина
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Тука мненията се не броят да си знаеш ти казвам!!!
 
От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Споко, БСП пак ще дойдат :)

едит: Да, аз съм от БСП, няма нужда да гадаете :lol:
 
От: От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Споко, БСП пак ще дойдат :)

едит: Да, аз съм от БСП, няма нужда да гадаете :lol:

Банки за ограбване - бол :D Винаги когато БСП са дошли на власт има банкова криза и след това са гонени с камъни .... не е случайност :D
 
От: От: Изтървахме кона, коня: Дайте ми потрет на Борисов, че имам запек!

Споко, БСП пак ще дойдат :)

едит: Да, аз съм от БСП, няма нужда да гадаете :lol:

Думай само кога ще е това, че да прехвърля всички активи в странство :)
 

Горе