Имам няколко СЕО TOOLS - Warez

Sobieski

Well-Known Member
Ако ви трябва нещо пишете и ще ги кача някаде и ще ви дам линк...
Надявам се да са полезни на някого :)

Keyword Elite V1.3 + краче
Seo Elite 4 + Пач..
Website.Submitter.v1.4.Multilingual + Краче..

Е-books:
12 Simple Ways To Promote Your Website
Google Adsense and Adwords ebooks
seo-ebooks (5 книги)
 
еми да ама за ще ти излязат около 400$ мисля а защо да ги даваш ;)
като пак ще работят по същия начин :)
 
Не е така.

Сега примерно искам да си купя нещо от подписа ти, ама що да ти давам пари на теб ? Като то пак ще е същото. Я да ти делна афилейт линка и да си го купя без да ти давам процент.


Замисли се, че и тези хора хранят семейства и са се блъскали над тези продукти.
 
Еми виж сега ако имам парички ще си го купя но какво да направя че в тази държава сме така устроени ти колко $ си дал за софтуер аз мога да ти кажа че нито цент не сам дал и съм сигурен че и много други от форума не са дали... а съм сигурен че няма човек от тук който да си е
купил Windows-a или ако има това да са 2-3 ма човека... така че ти ако искаш си го купувай аз бих го предложил на някой който няма $$$ за да си го позволи...
А това което продавам не е софтуер и едвали може да има крак за него ;)
 
Sobieski каза:
еми да ама за ще ти излязат около 400$ мисля а защо да ги даваш ;)
като пак ще работят по същия начин :)


Ще ти го обясня по най-простия начин както на мен ми го обясниха преди години :)

Има даден софтуер, който ползваш и харесва, можеш да си го дръпнеш кракнат и тн. ОБАЧЕ. Какво става ако не си го платиш? Така ти практически изяждаш хляба на някой друг (до тук добре, мен не ми дреме много за друия). Защо обаче да си го купиш? Защо когато платиш някакви пари на хората разнимаващи се с разработката на въпросния продукт, те ще вложат парите в продукта и така той ще се развива. Следователно купувайки си даден продукт ти помагаш за развитието му, след като той се развива, на теб ще ти върши по-добра работа. След като на теб ти върши по-добра работа, ти ще вадиш повече пари с него или ще ти спести повече мъки. Е на виж това вече ми се струва далаверка ;)

btw ако може да ми дадеш и линк към въпросните tool-чета за да ги тествам
 
тези туулчета за какво се използват?

попринцип Българите са научени ако може без пари, значи ще е без пари.

трябва да са се сблъксвали с проблема с парите, за да оценят, че когато прави човек нещо то би било хубаво да се оцени в случая с пари, като си го купиш, защото след някой друг ден ще направиш програма или нещо друго, което за да се развива ти трябват пари и ще се 'молиш' някой да си ги купи, а не да търси 'лекарства' като кракове и т.н. ;)
 
Sobieski каза:
Еми виж сега ако имам парички ще си го купя но какво да направя че в тази държава сме така устроени ...

Държавата не ти пречи да работиш и да печелиш пари. Ако не можеш да изкараш пари - проблема е само в теб. Някой го наричат естествен подбор.
 
AxCx каза:
Sobieski каза:
Еми виж сега ако имам парички ще си го купя но какво да направя че в тази държава сме така устроени ...

Държавата не ти пречи да работиш и да печелиш пари. Ако не можеш да изкараш пари - проблема е само в теб. Някой го наричат естествен подбор.

Да явно наистина е така аз съм виновен но не си виновен ти :)

Но ! Пак ще си ползвам софтуера колкото да го тествам

Линковете на ЛС!!!
 
Който беше писал му пратих ЛС ако има и други пишете ЛС ! за да не кажат че после сме разменяли разни кракове и подобни ;)
 

Горе