Имам човек в Гуанджоу, Китай

TNTM

Member
Имам човек в Гуанджоу, Китай. Мога да уредя внос директно от извора. На някого да му трябва нещо? ;)
 
Здравей, имам интерес, какво по-точно може да свърши твоя човек, как му се заплаща, или на тебе се плаща, процент от сделката или...как?
 
Зависи от това, какъв продукт искаш, къде може да бъде намерен (Гуанджоу е мегаполис, който с предградията заема площ по-голяма от територията на България) и какви ще бъдат количествата.

Свържи се с мен на ЛС.
 
Гуанджоу е мегаполис, който с предградията заема площ по-голяма от територията на България
Ако лъжеш за такива дребни неща, как очакваш някой да ти повярва за нещо по-голямо, или бизнес?

Гуанджоу с предградията е към 7,500 квадратни километра, а България е 110,000 квадратни километра. То бива преувеличаване, ама това си е директно целенасочена лъжа. И преди да си казал, че съм дал факти само за града без предградията, самият град без предградията е 3,800 кв. км.

Тоест, оказва се, че не само Гуанджоу НЕ заема по-голяма площ от територията на България, ами и България е всъщност 15 пъти по-голяма по площ от Гуанджоу с предградията.
 
Последно редактирано:

Горе