Имам 300 лв. за слушалки с микрофон

Ох, днес стана дума за едни, но не разбрах моделите, но стана ясно, че ако искаш нещо, което ще те надживее - Лоджитек, а другите бяха едни Сони, и двете обхващаха целите уши, с дори опция за изключване на външните шумове - мисля, че се отнасяше за микрофона това. Тъй като не ми се налага да ползвам, не съм запознат, но гледам, че за тези пари ще си вземеш нещо доста читаво. ;)
 
От: Имам 300 лв. за слушалки с микрофон

Нека внеса яснота - не искам нищо да ме надживява :) Търся качество в звука и удобство при ползване. Чисто компютърните марки не са ми интересни, предпочитам нещо специализирано.

Също да допълня, че ще са включени към отделна звукова карта (за момента Creative).
 
От: Имам 300 лв. за слушалки с микрофон

Не съм специалист , но като си бях в Берлин преди нова година в Saturn пробвах доста марки слушалки направо останах изненадан от JBL толкова мек и приятен звук.
 
Аз ти препоръчвам които и да е слушалки на SteelSeries. Водят се геймърски, но вадят доста добър звук, също така са много удобни за ползване с часове. Леки са и изобщо не ги усещаш. Качествето на микрофоните им също е добро. Ако ще ги използваш за слушане на музика, нищо няма да чуваш около теб.
Отделно, Sennheiser PC 360 също са доста добри.
 
От: Имам 300 лв. за слушалки с микрофон

абе ти студийни записи ли ще правиш или са те наели от радио-въздушен котрол. ?!?
 
От: Имам 300 лв. за слушалки с микрофон

абе ти студийни записи ли ще правиш или са те наели от радио-въздушен котрол. ?!?

По малко и от двете - доста фонов шум, много работа и желание за качествен звук без да ръся прах над главите на съседите под мен.
 

Горе