Имате ли място за стотинки в портфейла ви?

bluefighter

Active Member
Здравейте колеги,

вчера една мацка ме светна, че излизала само с момчета, които нямали място за стотинки в портфейла си, на шега предполагам.

Та вие имате ли място за стотинки във вашия портфейл?

АЗ не
 
Значи портфейлите (мъжки) с монетници са по-популярни в Европа. В САЩ се подиграват на този тип портфейли и на европейските мъже като цяло, отделно, че в САЩ повече ползват карти и не толкова кеш...

Аз лично имам 2 портфейла един с монетник и един с места за повечко карти (в зависимост докъде пътувам) :)

ПП
Бягай далеч от такива "мацки"
 
Последно редактирано:
Е такава можеш да я питаш , шеговито разбира се: "А как тогава да ти платя за компанията?!?"
 
А ето и бенефита на стотинките, особено като става въпрос за подобни "дами"

Една жена си вървяла по улицата и по едно време я спрял един мъж. Той ѝ казал:
- Трябва да ви имам точно в този момент! Прекрасна сте! Ще хвърля 1000 лева на земята и докато се наведете и ги вземете, аз ще съм свършил работата.
Жената се позамислила и се обадила на мъжа си. Обяснила му какво е предложението и че има нужда от съвет. Мъжът ѝ казал, че е абсолютно убедена, че тоя глупак няма как дори да си свали панталоните за толкова бързо време. Успокоена, мадамата се съгласила. След около час и половина пак се обадила на мъжа си.
- Какво стана? Взе ли му парите на тоя мръсник?
- Да, но идиотът изсипа 1000 лв. на стотинки.

Затова взимайте си портфейли с монетници ;)
 
Оригинален си като Къци :rolleyes: Чакай да ти лайкна коментара :p
е щом и ръб като тебе му се радва, значи е добро :D
 
Здравейте колеги,

вчера една мацка ме светна, че излизала само с момчета, които нямали място за стотинки в портфейла си, на шега предполагам.

Та вие имате ли място за стотинки във вашия портфейл?

АЗ не
Винаги си купувам портмоне с минимум 3 джоба за кредити карти и джобче за стотинки. А тази, която ти е казала това явно обича мъжете, с които излиза да им са издути панталоните със стотинки, а не с това, което прави една жена наистина щастлива. Ама всякакви хора с различни предпочитания. :)
 
Аз верно нямам, дай и фейсбука да я видя дали да я возя на панамера или на мотор с два коша
 
Винаги си взимам портфейл с отделение за стотинки. И какво, катомви върнат в магазина 5лв на стотинки ги изхвърляте, така ли..баси милионерите:)
 
bc2228c376e1902f6c04c8c06200beae.png
 
Аз пък си търся портфейл с монетник, в който да могат да се сортират стотинките. Знаете ли къде мога да намеря такъв? А и под монети не се разбира само стотинки, вече и 2лв са на монета.
 
Аз пък си търся портфейл с монетник, в който да могат да се сортират стотинките. Знаете ли къде мога да намеря такъв? А и под монети не се разбира само стотинки, вече и 2лв са на монета.

The ultimate anti-pussy magnet :D:D:D
F1ODZF3I81GDBPN.LARGE.jpg
 
С тия монети кесията става много обемиста и тежка, няма смисъл от монтеник.
 
Аз нямам портфейл, всичко слагам по джобовете
А с това не мога да свикна въобще. Даже се чудя как хората го правят. В единия джоб документите, в другия - пари. Направо не знам. А да, и в някой преден стотинки и телефона. :eek:
 
Ами никой досега не ми е подарявал портфейл, а и аз не съм имал желание за такъв :) Винаги ми са се стрували излишно дебели, а като сгъна двайсетачките си влизат в джоба без проблеми. И то в същия джоб в който ми е това - http://oborishte.bg/wp-content/uploads/2016/04/dokumenti.jpg Хубавото на тая система е, че често си намирам забравени левчета из джобовете :D Иначе който каквото ще да си мисли и казва :)
 

Горе