Има ли администратори или модератори във форума????????

sim5

Active Member
Има ли администратори или модератори във форума?

@Blinky , @coolice , къде сте????????

За последните 2 дни форума се препълни от безсмислените коментари по теми(някои изровени от дълбоките архиви).
От доста години съм член на този форум и все още наивно си мислех, че е за предприемачи, а то се оказва че си е типичен Sпам форум.

Няма ли кой да вземе мерки срещу DJfresh, който днес оспами доста теми, като в тях директно си набива обявата:
Здравейте,
Предлагам извършване на Facebook реклама за Вашата страница или сайт. На месечна база, популяризиране на Вашата лична страница или достигане до потенциални клиенти, които се интересуват от Вашия бизнес.
За информация и въпроси пишете на лично съобщение.
Благодаря.
или на https:............................
също така се продават и страници.


Същото се отнася и за вчерашния "герой" Mateimatei ?

1.JPG
 
@sim5 , Не съм спамил. Имах стара тема в която пишеше просто , а ... мислих , че мога да я изтрия , но не се получи и без да исках написах още едно "а" и аз не разбрах какво стана и заебах , защото се сетих , че модератор или админ ще я изтрие. Също така коментарите ми в дадени теми са адекватни поради факта , че съм чел , интересувал съм се и т.н. Какво за теб означава стара тема ? За мен лично няма стари теми , има информация ,а дали тази информация ще е в стара тема или не - няма никакво значение. Мисля, че прекалено много висиш и по-форумите и започваш да използваш някакви странни етикети , където обикновен човек не може да ги разбере. Все едно си некаква форумна мишка(това не е обида). За мен няма значение дали темата е стара или не , тази дадена тема е пълна с информация и ако искам да разбера повече за нея винаги бих питал нещо като коментар. Същото е ако пусна тема за фейсбук - 100 човека ще ми напишат , че вече има такава тема - "Еми файда , че има , защото като пиша в нея е (СПАМ)". Излез малко от форума и си почини.
 
Както споменах всичко е точно. Разбрахме се с потребителя. Не е било нарочно, а просто човека си има начин на пребиваване. В този ред на мисли искам да знам, че правилата на форума са поне прегледани на бързо, на бързо. ;)

Колкото до Ди джея - джадай - той се пенсионира набързо. :) Неговото вече граничи с бот спама. :)
 
Както споменах всичко е точно. Разбрахме се с потребителя. Не е било нарочно, а просто човека си има начин на пребиваване. В този ред на мисли искам да знам, че правилата на форума са поне прегледани на бързо, на бързо. ;)

Колкото до Ди джея - джадай - той се пенсионира набързо. :) Неговото вече граничи с бот спама. :)

Блинка, струва ми се, е прослушал Papi Hans, но всичко е точно ;)
 

Горе