Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

tnetbg

New Member
Здравейте,

интересувам се от българските онлайн магазини, бих желал да попитам дали има хора от форума които държат такива и кои са те, искам да си поговоря с тях.

Поздрави
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

или няма такива или никой не го интересува думата партньорство :(
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

каква техника по точно

ти така си я написал темата че.. как да ти отговори човек
примерно на мен не ми се говори хич а ти си написал че аз имам чувството че отговоря ли ти с да веднага ще ме налазиш на скайпа и ще се чудя как да избягам ... за какво да си говорим тук нали е форум виж ко хубаво си пишем
дай по точно и да видиш каква тема пи са заформи ммм за чудо и приказ :)
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

Явно съм забравил да сложа малко от специалната подправка за детайли. Добре ето каква ми е идеята:

Сайта ми е с технологична насоченост, пише се за компютри, лаптопи, телефони, софтуер, има си и форум с такава насоченост и прочие. Започва да се развива добре и се индексира кажи речи на 100 процента, много от вътрешните страници си имат собствен ПР, всички статии се добавят из 10тина български социални мрежи. Това което ми липсва обаче е хора които да пишат статии, безплатно срещу разбира се някакво възнаграждение. И какво по-добро възнаграждение за един онлайн магазин за техника от това някой да прави преглед на определени продукти, да линква към тях и да подстрикава читателите да го посетят и да го купят на определената от сайта цена?
Поради тази причина търся тези от форума, които имат такива магазини за онлайн покупка на техника като цяло. Може да се споразумеем нещо и от двете страни ще сме печеливши.

Поздрави
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

Явно съм забравил да сложа малко от специалната подправка за детайли. Добре ето каква ми е идеята:

Сайта ми е с технологична насоченост, пише се за компютри, лаптопи, телефони, софтуер, има си и форум с такава насоченост и прочие. Започва да се развива добре и се индексира кажи речи на 100 процента, много от вътрешните страници си имат собствен ПР, всички статии се добавят из 10тина български социални мрежи. Това което ми липсва обаче е хора които да пишат статии, безплатно срещу разбира се някакво възнаграждение. И какво по-добро възнаграждение за един онлайн магазин за техника от това някой да прави преглед на определени продукти, да линква към тях и да подстрикава читателите да го посетят и да го купят на определената от сайта цена?
Поради тази причина търся тези от форума, които имат такива магазини за онлайн покупка на техника като цяло. Може да се споразумеем нещо и от двете страни ще сме печеливши.

Поздрави
Те хората си нямат работа, че само до твоите статии ще им е.
 
От: От: От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

имат си сигурно, и част от работата им е да си развиват сайта или се бъркам?
Виж издири из нета онлайн магазини за твоята тематика. Предложи им да им напишеш за няколко продукта рекламни статии срещу заплащане.
Ще имаш по голям успех.
 
От: От: От: От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

Виж издири из нета онлайн магазини за твоята тематика. Предложи им да им напишеш за няколко продукта рекламни статии срещу заплащане.
Ще имаш по голям успех.
Това също е замислено, но все пак се чувствам длъжен да попитам тук, нали затова е този форум.
Поздрави
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

Да ти пише някой безплатно новините , срещу линк ? Ще ти трябва поне 10 000 уникални да имаш бе чики.
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

Чики не е в моя речник, както и да е. Няма нужда от 10К на ден за да му изпратя 10 потенциални купувача, не съм ли прав? Статийте няма да дават само и единствено линк, а ще са написани именно с тази цел че да те накарат да посетиш магазина и да се замислиш дали няма да си купиш продукта, било то онлайн или да отидеш на място. Тази вид спонсорство много се практикува от чужди блогове за технологични истории, но както гледам май няма да има приложение в скъпата ни България или поне не с помоща на този форум.
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

Доколкото разбирам, искаш да пишеш продуктови ревюта(1)? Или търсиш хора, които да пишат такива(2)?

Ако е (1), на твое място бих се свързала директно с магазините.
Лично аз съм бих се възползвала от такова предложение ;)
 
От: Има ли хора с онлайн магазини за техника във форума?

С какво мога да помогна? Разгледай ни сайта: Техника.БГ
 

Горе