Импулсен телефон

noproblem

Member
Здравейте,
интересува ме каква е процедурата по регистрация на импулсен телефон.
Някой занимавал ли се е с това и дали наистина си струва.
Бихте ли ми препоръчали фирма, която се занимава с тази дейност /тези, които намерих се занимават само с СМС/ и какви са условията има ли минимални минути, които трябва да се покрият.

Благодаря :)
 
От: Импулсен телефон

Трябва да го обсъдиш с мобилните оператори - изискват бизнес план за каква законна дейност ще го използваш и каква сума би генерирал на месец.
 
От: Импулсен телефон

''/тези, които намерих се занимават само с СМС/ '' можели да споделите от къде и как се сдобова с такъв вид номер. БЛАГОДАРЯ!
 
От: Импулсен телефон

Купуваш си сим карта с 4 цифрен номер. Цената беше преди 2-3 години около 300-400 лева мисля. Обаче някои трябва да ти направи системата. Отделно този номер не го взимаш от Глобул, ами тяхна дъщерна фирма или посредник. За БТК (тогава) беше много по-сложна процедурата. Трябват ти няколко хиляди лева, за да стартираш. Виж в Интернет за Телегеймс, навремето бяха (пък и сега може да са) голям играч.
Говоря по спомен.
 
От: Импулсен телефон

Ако мислиш схема някаква (евентуално незаконна)...накрая ще ти вземат парите от оператора под претекст, че мамиш хората, но поне няма да се обадят в полицията, защото и на тях им е насран гъза. Ако не е това, ползвай смс-и ;) именно за това компаниите посредници предлагат именно тях.

п.с. Това го знам от хора, които са горяли така за разни манипулации
 
От: Импулсен телефон

Здравейте,
интересува ме каква е процедурата по регистрация на импулсен телефон.
Някой занимавал ли се е с това и дали наистина си струва.
Бихте ли ми препоръчали фирма, която се занимава с тази дейност /тези, които намерих се занимават само с СМС/ и какви са условията има ли минимални минути, които трябва да се покрият.

Благодаря :)

Хееххе,ти да не живееш още в 90-те години.Яко финладски масажи:)
 
От: Импулсен телефон

сигурно иска да използва този телефон във фалшиви обяви със смешно ниски и нерални цени на продаваната стока...
Схемата съм я мислил сигурно преди 7-8 години, но поради посочените причини от мен ситуацията sux ;)
 
От: Импулсен телефон

Схемата съм я мислил сигурно преди 7-8 години, но поради посочените причини от мен ситуацията sux ;)

Някой от форума знаели да ли е импулсен мобилен телефон 0889 300 642 ? Благодаря Ви предварително !
 
От: Импулсен телефон

здравейте,
искам да попитам bikonews за импулсните телефони, виждам че имаш опит.
Ако имам сайт и е обявено в сайта че телефоните са импулсни, според теб това незаконно ли е ?
И може ли да споделиш опита на твоите познати, на които са им взели парите под предлог, че са измамници? Аз искам при мен всичко да е изрядно :)
 
може ли малко пожече информация искам в сайта си да се плашта с смс за подновяване на обявите дали ще е ок според вас?
 
може ли малко пожече информация искам в сайта си да се плашта с смс за подновяване на обявите дали ще е ок според вас?
Потърси в интернет. Аз преди като се занимавах с игрални сървъри ползвах Mobio. Сещам се за поне още 2 компании, които предлагат разплащане със СМС.
Успех!
 
Може линякой да даде актуална информация за импулсен телефон?
Искам да пусна сайт с информационна цел. Ще има стандартните заплащания при онлайн консултации, но искам да пусна и импулсен телефон. Всичко ще си е легално и опоменато публично.

Благодаря предварително.
 

Горе