Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Инвестирам в млади предприемачи с добри web идеи, нямащи възможност за реализирането им.
Това с което мога да помогна е домейни, хоситнг, сървъри както и изграждане на самия сайт и SEO оптимизация. Популяризирането и развитието на проекта остава за вас...
 
Последно редактирано:
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

А в замяна искате ли нещо ?
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

А кинти в проекта готов ли си да вложиш ? :)
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

А кинти в проекта готов ли си да вложиш ? :)

Е нали е писал какво предлага... "домейни, хостинг, сървъри"... това не ти ли е достатъчно?
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Е нали е писал какво предлага... "домейни, хостинг, сървъри"... това не ти ли е достатъчно?

Че то това са 50лв, дори студентче може да ги отдели :D
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Че то това са 50лв, дори студентче може да ги отдели :D

Сървър за 50 лв? Това с половин xeon ли или с celeron?
+ техническа реализация на проекта
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Инвестирам в млади предприемачи с добри web идеи, нямащи възможност за реализирането им.
Това с което мога да помогна е домейни, хоситнг, сървъри както и изграждане на самия сайт. Популяризирането и развитието на проекта остава за вас...

А само с изграждане на самия сайт може ли?
 
От: От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

А само с изграждане на самия сайт може ли?

Всичко може, стига да преценя, че идеята си струва
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Имаш ЛС . Очаквам отговор
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Колко подробен бизнес план ти трябва?
Кое най-лесно би ти привлекло ивестицията?
Има ли варианта след избиване на вложението ти да се откупи проекта :?
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Колко подробен бизнес план ти трябва?
Кое най-лесно би ти привлекло ивестицията?
Има ли варианта след избиване на вложението ти да се откупи проекта :?

Колкото по-подробен толкова по добре. Нали знаеш, когато кажеш искам да направя сайта за авто обяви е едно. Като обясниш каква ти е идеята, какво ще представлява сайта, от къде ще идват потребителите, как ще бъдат привлечени, как от къде ще печели сайта... Тогава нещата изглеждат различни...

Има ли варианта след избиване на вложението ти да се откупи проекта :?

"на вложеното" - не. Така излиза, че примерно ако ти направя сървър и примерно платя за колокация за 1 година - примерно 5 000, на втората година когато проекта ти почне да печели, ти ми даваш 5 000 и аз съм доволен, че съм си рискувал парите, но пък не съм ги загубил :)
Но пък винаги има вариант да си продам моя дял в проекта ти... Няма невъзможни неща...
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Има ли възможност да инвестираш директно пари в даден вече реализиран проект на млад човек. Виж моят сайт, който работи, но се нуждая от някой, който може да вкара пари за реклама. За сега се мъча сам, но са ми казвали, хора от този форум, че сайтът има потенциал. Ето го и него - bittsmart.eu (както и в подписа ми).
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Има ли възможност да инвестираш директно пари в даден вече реализиран проект на млад човек. Виж моят сайт, който работи, но се нуждая от някой, който може да вкара пари за реклама. За сега се мъча сам, но са ми казвали, хора от този форум, че сайтът има потенциал. Ето го и него - bittsmart.eu (както и в подписа ми).

Доколкото видях, това е това е нещо като новинараки саит. Които искаш да попуряризираш?
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Точно така. Благодарение на сайта спечелих първо място (за България) по проект "Леонардо" за насърчаване на предприемачеството у младите хора.
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Точно така. Благодарение на сайта спечелих първо място (за България) по проект "Леонардо" за насърчаване на предприемачеството у младите хора.

Без да съм се задълбочавал, не видях нищо уникално в твоя сайт. Подобни новинарски сайтове има доста, и в които и да се налеят пари за реклама ще стане популярен. Въпроса дали като спре рекламата, ще си остане популярен...
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Все пак, благодаря ти за мнението. Съдържанието е уникално, някои от статиите не са чисто новинарски. А според мен рекламата ще вдигне сайта много, мисля че и ако след време спре самата реклама, пак може да е успешен тъй като вече ще е набрал нужната инерция. Това е лично мое мнение :)
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Здравей, преди малко бях писал в раздел "Помощ", че търся точно такъв човек. Останал съм с впечатлението за себе си, че съм доста креативен, пиша поеми от време на време, малки разкази, но това е отделен въпрос. Много често ми идват наум добри идеи за сайтове и ако малко повече се съсредоточа над това (процеса на мисленето на нови идеи), успявам да изкарам някои доста добри неща от това. Имам ниво C1 Английски език, което директно означава, че безпроблемно мога да се оправям с езика и доста натрупан опит на Photoshop, което, имайки впредвид факта, че мислиш да инвестираш в проекта, е ненужно, но реших, че си струва да се спомене. Доста на "ти" съм с маркетинг и изобщо всякакви сфери на интернет и технологии от forex до афилейти. Бих ти предложил да поговорим на лично, за да решиш сам за себе си дали си заслужава. И най-важното е, че мога, след добро обсъждане на проекта, да ти предоставя пълен план за него, както ти каза - от къде идват хората, как ги привличаме, с какво, защо, как монетизираме работата.

/showthread.php?t=52398&p=568616#post568616 - това е линк към темата ми в друг раздел
 
От: Инвестирам в млади предприемачи с добри идеи

Здравей, преди малко бях писал в раздел "Помощ", че търся точно такъв човек. Останал съм с впечатлението за себе си, че съм доста креативен, пиша поеми от време на време, малки разкази, но това е отделен въпрос. Много често ми идват наум добри идеи за сайтове и ако малко повече се съсредоточа над това (процеса на мисленето на нови идеи), успявам да изкарам някои доста добри неща от това. Имам ниво C1 Английски език, което директно означава, че безпроблемно мога да се оправям с езика и доста натрупан опит на Photoshop, което, имайки впредвид факта, че мислиш да инвестираш в проекта, е ненужно, но реших, че си струва да се спомене. Доста на "ти" съм с маркетинг и изобщо всякакви сфери на интернет и технологии от forex до афилейти. Бих ти предложил да поговорим на лично, за да решиш сам за себе си дали си заслужава. И най-важното е, че мога, след добро обсъждане на проекта, да ти предоставя пълен план за него, както ти каза - от къде идват хората, как ги привличаме, с какво, защо, как монетизираме работата.

/showthread.php?t=52398&p=568616#post568616 - това е линк към темата ми в друг раздел

Здравей и в тази и в другата тема не казваш нищо конкретно. В другата си споменал ориентировачна цена. Предполагам става въпрос за някакви уникални сайтове, щом по твоя оценка струват по около 2500...
 

Горе