Инвестиция по моя идея

slatewarrior

New Member
Здравейте на всички,

Пиша този пост тук във връзка с хора, които имат възможност да инвестират сума на стойност около 30 000 BGN, като:

В края на първата година ще сте възстановили 18 000 BGN;
В края на третата ще сте възстановили всичко и ще сте 27 000 BGN отгоре.

За повече информация моля да ми пишат само хора, които имат възможност да участват и ще им изпратя на лично съобщение по-подробна инфорамция относно идеята.

Поздрави,
 
Първото ти мнение в този форум е оферта за "около 30 000 BGN"... с която обещаваш невероятна годишна възвръщаемост...
Не си губиш времето
 
Към автора:

Качи тук информацията. Какви са тия лични?

Аз имам парите, но първо нека да научим за какво точно става въпрос и да го обсъдим с останалите съфорумници. ;)
 
Предполагам, че ще срещна предимно хейт тук :D Малко ми става тъпо, ама какво да се прави. Моля, ако има сериозен - нека пише :))

Поздрави отново,
 
Предполагам, че ще срещна предимно хейт тук :D Малко ми става тъпо, ама какво да се прави. Моля, ако има сериозен - нека пише :))

Поздрави отново,
До момента какви други реализирани идеи имаш?
С какви умения разполагаш?
 
И аз имам идея, ако някой желае може да инвестира. Подходяща е за физически магазин. Мога да предложа памучни тениски с дигитален печат на много изгодни цени.
Печатам по иновативна know how технология, позволяваща ми икономичен и надежден печат директно в материята на текстила. Мога да предложа световни дизайни - черепи, цветя, илюстрации и т.н, мога да предложа и марки. Размери от XS до 2XL. Ползвам изгодни цени също така и за екипи от долнище и горнище. Мога да правя продукти по снимка тип Cartoon effect (не масовите тип телевизор), също така стенни часовици, пъзели и възглавници. Мога да предложа най-различни размери и дизайни (не е нужно да се взимат серии). Избираш > поръчваш > получаваш бързо и лесно на достъпни цени.

Продуктите нямат нищо общо с турските, китайските и т.н. Всичко се изработва с желаение и любов, за сметка на това получвате доволни клиенти и надежден доставчик.

Правил съм тениски за Златка Димитрова, "Beta Clinic", "CBD Biscuits", "Т.К. към НЧ Разград", "Рибоволни формации" , Механа-Ресторант "Дървеното", "ЕГЗОДИЯ ЕООД", "Сливенски маратон", кафе "Kofein" и др. - Пращам снимки и клипове на лично или мейл.

Възможност за изпращане на мостра за всеки модел преди серийно производство! Поръчваш след като одобриш.

Ако има някой сериозен, моля да се свърже с мен.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
И аз имам идея, ако някой желае може да инвестира. Подходяща е за физически магазин. Мога да предложа памучни тениски с дигитален печат на много изгодни цени.
Печатам по иновативна know how технология, позволяваща ми икономичен и надежден печат директно в материята на текстила. Мога да предложа световни дизайни - черепи, цветя, илюстрации и т.н, мога да предложа и марки. Размери от XS до 2XL. Ползвам изгодни цени също така и за екипи от долнище и горнище. Мога да правя продукти по снимка тип Cartoon effect (не масовите тип телевизор), също така стенни часовици, пъзели и възглавници. Мога да предложа най-различни размери и дизайни (не е нужно да се взимат серии). Избираш > поръчваш > получаваш бързо и лесно на достъпни цени.

Продуктите нямат нищо общо с турските, китайските и т.н. Всичко се изработва с желаение и любов, за сметка на това получвате доволни клиенти и надежден доставчик.

Правил съм тениски за Златка Димитрова, "Beta Clinic", "CBD Biscuits", "Т.К. към НЧ Разград", "Рибоволни формации" , Механа-Ресторант "Дървеното", "ЕГЗОДИЯ ЕООД", "Сливенски маратон", кафе "Kofein" и др. - Пращам снимки и клипове на лично или мейл.

Възможност за изпращане на мостра за всеки модел преди серийно производство! Поръчваш след като одобриш.

Ако има някой сериозен, моля да се свърже с мен.

Поздрави!
Може ли подробности на ЛС?
Интересува ме цена за около 150-200 тениски (фланелки с дълъг ръкав). Всички са с еднакъв дизайн.
Също и цена за другите предложения.
Мерси предварително.
 
И аз имам идея, ако някой желае може да инвестира. Подходяща е за физически магазин. Мога да предложа памучни тениски с дигитален печат на много изгодни цени.
Печатам по иновативна know how технология, позволяваща ми икономичен и надежден печат директно в материята на текстила. Мога да предложа световни дизайни - черепи, цветя, илюстрации и т.н, мога да предложа и марки. Размери от XS до 2XL. Ползвам изгодни цени също така и за екипи от долнище и горнище. Мога да правя продукти по снимка тип Cartoon effect (не масовите тип телевизор), също така стенни часовици, пъзели и възглавници. Мога да предложа най-различни размери и дизайни (не е нужно да се взимат серии). Избираш > поръчваш > получаваш бързо и лесно на достъпни цени.

Продуктите нямат нищо общо с турските, китайските и т.н. Всичко се изработва с желаение и любов, за сметка на това получвате доволни клиенти и надежден доставчик.

Правил съм тениски за Златка Димитрова, "Beta Clinic", "CBD Biscuits", "Т.К. към НЧ Разград", "Рибоволни формации" , Механа-Ресторант "Дървеното", "ЕГЗОДИЯ ЕООД", "Сливенски маратон", кафе "Kofein" и др. - Пращам снимки и клипове на лично или мейл.

Възможност за изпращане на мостра за всеки модел преди серийно производство! Поръчваш след като одобриш.

Ако има някой сериозен, моля да се свърже с мен.

Поздрави!
Изгуби ме със Златка Димитрова..

Пусни ми цени за едро 40-120-480-960 // на парчета по 4 ( xs/s/m/l )
Както и материята на тениските в/у които печаташ

Може ли да се видят някъде?
 
В моята идея инвеститорът не прави нищо освен да инвестира пари. И да, не получава кой знае колко отгоре за 3 години, но поне има печалба и то достатъчна за 1 хубава кола…
 
В моята идея инвеститорът не прави нищо освен да инвестира пари. И да, не получава кой знае колко отгоре за 3 години, но поне има печалба и то достатъчна за 1 хубава кола…
Преди почти две години им предложих идея за олио. Не са особено далновидни :)
 
В моята идея инвеститорът не прави нищо освен да инвестира пари. И да, не получава кой знае колко отгоре за 3 години, но поне има печалба и то достатъчна за 1 хубава кола…
Защо игнорираш въпросите ми?
Сериозно те питам.
Ако искаш пари, разкажи за себе си, какъв ти е опита и какви умения имаш.
 
С крипто и NFT се занимава в момента, позлвайте го тоя нет :D
Дали инвестицията е в тая насока.. немам идея.
 
Да, занимавам се, но проектът няма и 1% общо с крипто и NFT.

@alexkuzmov, имам 0 реализирани на 100% идеи. Относно умения - имам доста (не съм сигурен в кои съм много добър с изключение на едно - писане на художествена литература).

И все пак, всичко това няма особено значение… Но… Какво да се прави…

Поздрави,
 
Да, занимавам се, но проектът няма и 1% общо с крипто и NFT.

@alexkuzmov, имам 0 реализирани на 100% идеи. Относно умения - имам доста (не съм сигурен в кои съм много добър с изключение на едно - писане на художествена литература).

И все пак, всичко това няма особено значение… Но… Какво да се прави…

Поздрави,
Кой ще ти даде пари като ти вадят думите с ченгел от устата? Хем нямаш пари, хем не се опитваш да ги зарибиш. Няма да стане така
 
Предполагам, че ще срещна предимно хейт тук :D Малко ми става тъпо, ама какво да се прави. Моля, ако има сериозен - нека пише :))

Поздрави отново,

Хейт така или иначе ще получиш. Така работят нещата в Интернет, пък и не само.
Ако не се криеш по лични съобщения поне някой може да те вземе на сериозно.

Също Гугъл ще индексира поста и ще достигне до повече хора.

За мен “повече информация НА ЛИЧНО” е несериозно и е голям червен флаг за загуба на време. :)
 
Да, занимавам се, но проектът няма и 1% общо с крипто и NFT.

@alexkuzmov, имам 0 реализирани на 100% идеи. Относно умения - имам доста (не съм сигурен в кои съм много добър с изключение на едно - писане на художествена литература).

И все пак, всичко това няма особено значение… Но… Какво да се прави…

Поздрави,
Хората правят по 20 бона на месец. с хиляда лева еднократна инвестиция. Майтап няма. Но то не е и само до парите. Аз например бих си поделил инвестицията с някой. Всякакви уеб дизайнери, програмисти и други от тукашната сфера, ще се гръмнат ако разберат, как някои хора им правят заплатата за една седмица.
 
Хората правят по 20 бона на месец. с хиляда лева еднократна инвестиция. Майтап няма. Но то не е и само до парите. Аз например бих си поделил инвестицията с някой. Всякакви уеб дизайнери, програмисти и други от тукашната сфера, ще се гръмнат ако разберат, как някои хора им правят заплатата за една седмица.
Как са твоите проекти, скоро не си се хвалил?
Не звучаха като да правиш по 20к с еднократна инвестиция от 1000лв, но пък знае ли човек :)
 

Горе