Инсталация на Drupal

hqzhqz

New Member
Трябва ми някой който може да инсталира Drupal. Да ми разясни условията и да ми го инсталира. Плащам си колкото струва. Очаквам предложения.
 
Трябва ти хостинг който подържа PHP и mysql. После качваш файловете на сървъра, пускаш инсталационният скрипт, конфигурираш портала и си готов 8)
 
Зависи за какво му трябва :) Но принципно когато се опре до модове става малко посложно :)
 
На скоро започнах да предлагам сайтове реализирани на drupal, много читава система и има практически всичко в модовете, а каквото няма може да се напише. С нетърпение очаквам 6-та версия. За повече инфо погледни сайта ми от профила.
 
tomb каза:
На скоро започнах да предлагам сайтове реализирани на drupal, много читава система и има практически всичко в модовете, а каквото няма може да се напише. С нетърпение очаквам 6-та версия. За повече инфо погледни сайта ми от профила.

незнам за цмса но сайта ти за сръчните майстори видях един от най-добре таргетиралите се адсенс реклами в целият бг нтернет ;) дано това ти докара прилични доходи ;)
 
целия сайт е добре оптимизиран. само два месеца след стартирането му излезна на 9-та позиция в Гугъл на такава обобщаваша ключова дума като "майстори", което много ме радва. А строителните реклами в adsense имам чувството, че преобладават - излизат дори на burzo-v-neta.com :)
 
Хехех найстна тоя сайт за майстори има реклами само по темата на сайта. До сега и аз не помня да съм виждал български сайт само с реклами по темата му. Иначе аз лично бих те посъветвал да свалиш формата за логин под реклами :wink:
 

Горе