Интеграция на Microinvest Склад Pro и OpenCart

Статус
Not open for further replies.

slavib

Active Member
От: Интеграция на Microinvest Склад Pro и OpenCart

Ами браво! Идеята е добра, но по-скоро и предстои да бъде ползвана в бъдеще.

Магазина ми е ОК, но 1.5.4.1 и не виждам причина все още да ъпгрейдвам. Ползвам Микроивест, но версията за Убунту - Wharehouse Pro. Скоро се опитах да разбера какви са ползите от това да им дам 200лв за Win версията и в прав текст техен служител ми каза, че няма полза. Та на този етап ще чета само отзиви от други, които може би ще имат възможност да се възползват
 
От: Интеграция на Microinvest Склад Pro и OpenCart

Здравейте
Искам да Ви уведомя че програмата е реорганизирана - В момента прави само експорт във XML формат но работи за всички версии на Opencart.
Формата на файла е много прост и може да го импортирате с почти всеки Импортер. Файлът може да се ползва не само за Opencart но и за всички други системи за Интернет магазини.
Благодаря ви.
 
От: Интеграция на Microinvest Склад Pro и OpenCart

Може да предложите Импортери - платени и безплатни с които да направя проби и да съобщя резултата.
В момента съм го пробвал на Total import (90USD) но там естествено всичко върви :)
Въпроса е дали няма нещо по евтино. Даже ако може без пари.
 
Модулът е спрян от продажба и поддръжка.
Заменен е с по-новият автоматичен модул, който може да откриете на следният адрес
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=27891

Моля администраторите ако желаят да изтрият темата, защото ще пусна нова тема с описание на новият модул. Мисля че е излишно да има две теми за едно и също нещо.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе