Интеграция на Virtue Mart с Еконт експрес

rak

Active Member
В Джумла бг разработват модул, за интеграция на Еконт експрес с Virtue Mart, ето какво ще прави:

" * автоматична проверка на адреса от поръчката с базата данни за адреси на Еконт Експрес
* автоматично попълване на товарителница с възможност за автоматичното й издаване
* автоматично формиране на цена за куриерската услуга, карго услуга, пощенска услуга по зададени параметри - килограми или размери на пратката
* следене в реално време на статуса на пратката - обслужващ офис, куриер, телефон на куриера обслужващ пратката, местоположение на пратката

Получавате пълна функционалност на услугите на Еконт Експрес в реално време. По този начин се дава възможност да се обработят неограничен брой пратки на ден. Попълването на товарителници на ръка, обаждане за заявяване на куриер, проверка на адреси, изчисляване на цена за пратката и т.н. ще отпаднат. Единственото, което е нужно да се направи от клиента е да направи поръчка, а търговеца получава информацията за нея веднага. Чрез автоматичната проверка на адресите за доставка в системата на Еконт ще отпадне възможността за доставянето на стоки на несъществуващи адреси и поемането на стойността на доставката от собственика на магазина.

Модулът ще бъде безплатен и всеки собственик на on-line магазин ще може да го използва."
Цитатът е от темата във форума на Джумла бг.
Още пробват демо версията, но се очаква до няколко дни модула да се пусне за изтегляне. Аз лично смятам да го ползвам, макар че Еконт са доста скъп куриер. Вие какво мислите за това нещо?
 
От: Интеграция на Virtue Mart с Еконт експрес

Хубаво правят в Джумла. Браво на колегите и пичовете и пичките.
Само дето Еконт не ми е изобщо ама изобщо любим куриер :)
Надявам се само на мен да не е :П
 
От: Интеграция на Virtue Mart с Еконт експрес

Хубаво правят в Джумла. Браво на колегите и пичовете и пичките.
Само дето Еконт не ми е изобщо ама изобщо любим куриер :)
Надявам се само на мен да не е :П

Не е само при теб... преди няколко години бяха доста добре, но напоследък се дънят постоянно... липса на кадри...
 

Горе