Интересно но не тествано!

arsenal

Playa
Гайс какво прочетох днеска което гласи: Ако сте си забравили ключовете в колата начин как да ги извадите моментално с GSM. Значи званите вкъщи и от там някои с резервното дистанционно през слушалката отклучва, незабравяйте вашта слушалка да е на 20см от врата :) хитро, но несъм го тествал, след малко ще го пробвам и ще споделя дали бачка :)
 
Доколкото съм запознат с начина на действие на алармите не би трябвало да работи.
 
аз пробвах ама нестана то пише че ставало с новото поколение телефони, ама май моя вече е дърт, въпреки че е смартфонче със симбиан е де ама нестана, дори и кода за резервата на батерията нетръгна, някои има ли нов и скъп телефон :)
 
Аз имам 2 скъпи телефона - 8800 широко и HTC P3300 ама колите ми са с инфраред.
Би станало ако е с радио вълни, а този код за батерията си е стандартен при нокия и променя режима на работа не телефона, но няма нищо общо с батерията ;)
 
друго което тестваха беше да си доближиш дистанционното до главата и да си отвориш устата към колата и ще се отваря от по-далеч, верно работи ;)

ето едно видео - YouTube - The Car Unlocker Doohickey Trick
ето едно където отключват - YouTube - Unlock Your Car With Cell Phone

и където казват че неможе - YouTube - Proving you cannot unlock a car with a cell phone
 
Последно редактирано:

Горе