Интересувате ли се от готови ботове?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,

интересувате ли се от готови ботове за различни системи?

Какво имам впредвид ли? Примерно правите си сайт за филми, имате вариант чрез един плъгин да добавяте хиляди филми от другите сайтове директно във вашия сайт.. примерно има сайт випфилми.ком ( просто пример ) от там може да теглите всички филми директно във вашия сайт, със актиори , режисиори, плайер , както и всички различни части заедно със субтитрите..

друг вариант е примерно автоматично теглене на новините от различни сайтове директно със снимките и т.н.

има възможност чрез тези ботове да взимат данни от сайтове за рецепти...

абе могат да се направят стотици ботове , бихте ли се интересували?
 
  • Haha
Реакции: Sky
Тва вече го има за вп, и става с няколко клика на мишката
Ще ми покажеш такъв за филми? а за livestream?

примерно искам от сайта vipfilmi.com ми тегли цялата информация заедно с частите и всичко заедно.. и да ги вкара в сайта :)

а примерно от Livetv.ru да ми тегли всички предстоящи събития ?
 
Тва вече го има за вп, и става с няколко клика на мишката
Има ли такъв бот който да ти клонира всички рецепти от recepti.gotvach.bg примерно? аз говоря за собствен бот, не такъв за чуждестранните сайтове които тегля новини от BBC
 
Здравейте,

интересувате ли се от готови ботове за различни системи?

Какво имам впредвид ли? Примерно правите си сайт за филми, имате вариант чрез един плъгин да добавяте хиляди филми от другите сайтове директно във вашия сайт.. примерно има сайт випфилми.ком ( просто пример ) от там може да теглите всички филми директно във вашия сайт, със актиори , режисиори, плайер , както и всички различни части заедно със субтитрите..

друг вариант е примерно автоматично теглене на новините от различни сайтове директно със снимките и т.н.

има възможност чрез тези ботове да взимат данни от сайтове за рецепти...

абе могат да се направят стотици ботове , бихте ли се интересували?
Здрасти,
Интересувам се от чат ботове, за Whatsapp и messenger.
Имаш ли опит с такива?
 
Здрасти,
Интересувам се от чат ботове, за Whatsapp и messenger.
Имаш ли опит с такива?
Аз мога да ти направя такива, прати ми повече информация на лично.
 

Горе