Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

bioz

Active Member
Разкрити сте мишки!!!!

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/internet-trolove-s-hiliadi-komentari-v-polza-na-bsp-6005169

trolls.jpg
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Това не е новина голяма , а всеобщо известен факт. Интересно ми е тукашните червени мишоци дали и те са платени или просто заблудени... чакаме ги да изпълзят от дупките, да изкажат мнение.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Това не е новина голяма , а всеобщо известен факт. Интересно ми е тукашните червени мишоци дали и те са платени или просто заблудени... чакаме ги да изпълзят от дупките, да изкажат мнение.

не те са най-обикновенни глупаци.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Бивола отдавна не е бивол, а дърта биволица и той се гуши от партийни парички
 
Че има платени червени тролове - има и то не малко. Само не мога да разбера за какво са им? Струват ми се малко пари, хвърлени на вятъра.
Болшинството от техния електорат така или иначе не ползва интернет.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Има ,ама като гледам по новинарските сайтове герберастките тролове превъзхождат по бройка
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Ако смятате за платени тролове хората, които критикуват (с основание) мутренската групировка и ужасното и управление, моля ви в такъв случай, насочете ме към тия дето плащат, че сега се хабя безплатно ! Когато не ти изнася критиката - търсиш конспирации. По-лесно е да се самозаблуждаваш, че реално няма такива хора, а само платени машини, нали ? Много зряло ! Държа да уточня, че никога не съм гласувала за комунистите, но ако единствената им алтернатива е партия МУТРАКИ - ще го направя !
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

На мене ми е ясно, че може и да има платени политически мишоци, но май и автора на темата е от тех
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Абе само на мен ли ми се струва че и тук се пръкнаха 2-ма такива? :)
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Внимателното изследване на интернет адресите или IP-та, от които се пускат манипулативните коментари доказва, че голяма част от адресите съвпадат, т.е. различни профили с различни имена пишат от един и същи офис, или дори от един и същи компютър, посочва "Бивол".


Чудно това как са го разбрали?:)
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Волен като го заснеха с камера как дава 30 лева на момчета от фитнеса и парче пица , призна ли си -НЕ
На БСП/ДПС митинга на Орлов мост където се цункаха пред циганите дето им платиха и докараха с бусове и влакове , признаха ли си - НЕ
Та и с тия платени "симпатизанти" няма да си признаят. Мен лично най много ми харесва ефекта от това правителство досега върху определени партии. Атака вече няма да я има , ДПС отслабва позиция , но се надявам само да не я замести Бареков. Не мога да разбера защо двете най големи политически сили не стиснат ръце и не направят коалиция, ами трябва коалиция с турски партии и с луди да се търсят като вариант.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Внимателното изследване на интернет адресите или IP-та, от които се пускат манипулативните коментари доказва, че голяма част от адресите съвпадат, т.е. различни профили с различни имена пишат от един и същи офис, или дори от един и същи компютър, посочва "Бивол".


Чудно това как са го разбрали?:)

Ако беше прочел статията щеше да разбереш, че са се свързали със други медии и са направили един детайлен анализ. Все пак във всеки уважаващ себе си форум има някаква релация - потребител-мейл-ип и като започнеш веднъж те са се навързали на нишка.
 
От: Интернет "тролове" с хиляди коментари в полза на БСП

Ееее, ама несериозно е: За близо година март 2013 до края на януари 2014), 672 профила са произвели 10154 коментара - че това е работа за 1 човек де - 30-тина комента на ден, т.е. не виждам къде е голямата новина в статията :)
 
Да. Това не е никаква новина. Дори напротив. Политическото тролене е професия още преди Бойко. Като се замисля, някъде там се е сформирало това. Важното е, че от Биволъ са си направили труда да изкарат никовете. Но все тази. Може един ник да е управляван от няколко души или което е по-вероятно - един човек да управлява няколко ника. ;) И кво от това...разултатите ги виждаме офлайн. :) Те нека си драскотят.
 

Горе