Информация за linx.bg

rutera

Active Member
Здравейте, интересувам се тази фирма („ЛИНКС БГ.” ООД, с ЕИК:200419096) http://linx.bg дали все още е активна, като дейност. Виждам, че сайта им е активен и работи но не изпълняват поръчки.

Имам провил в който има средства в него, една незавършена поръчка от преди 2 години! Опитах да се свържа многократно на посочените контакти в сайта но не получавам отговор, затова и питам дали някой има информация за тях. Доста некоретно подхождат.
 
едит:Ще ги потърся по друг начин.
 
Последно редактирано:
Има вероятност просто да не работят вече. Като гледам последната актуализация по сайта е отпреди 4-5 години.
Да дори да е така, нека възстановят на хората парите по от сметките си, нека отговорят на мейл, нека информират клиентите си нека нещо направят за да се знае. Могат да пускат годишни данъчни декларации а не могат да информират клиентите си ако има проблем ... айде не така.
 
Принципен е въпроса, прецакват хората. Аз викам да имам търпение и едно писане после друго писане ама никви ги няма. Абе преди са били коректни ама ... ще се намерим скоро в това съм сигурен, два акаунта са ми увиснали с пари в тях и нейзпълнени поръчки от по 15 кинта всяка.
 
Да, така е. Мисля, че ще се намерите и ще изясните въпроса. По мои скромни наблюдения не е от скатавките. Но по мои наблюдения услугата не е активна може би от има няма 2 години. Не знам дали се е изпълнявала в тези последни години също. Гледам, че си стар потребител и най-вероятно все някъде сте се засичали по събития, а тук със сигурност. Така, че виж друг начин да се свържеш с него, да го питаш поне какво се случва. Разбира се, мило. :)
 
Да, така е. Мисля, че ще се намерите и ще изясните въпроса. По мои скромни наблюдения не е от скатавките. Но по мои наблюдения услугата не е активна може би от има няма 2 години. Не знам дали се е изпълнявала в тези последни години също. Гледам, че си стар потребител и най-вероятно все някъде сте се засичали по събития, а тук със сигурност. Така, че виж друг начин да се свържеш с него, да го питаш поне какво се случва. Разбира се, мило. :)
Така ще направя. Мерси!
 
Моля да се локне темата мерси!
 
Този сайт съм го ползвал преди години, потънал в талаш и слама:)
 

Горе