Искам да изкарвам пари онлайн, а съм под 18г.

Lanoow

New Member
Здравейте,

тъй като положението в българия е зле... търся някакъв начин да изкарвам пари онлайн (знам как да правя сайтове [HTML, CSS, JS] започнал съм и да уча C#) знам и доста добре английски, мога и да поправям компютри/телефони, но ако започна да го правя и се разчуе в града в който живея (малък град е) може да стане лошо, затова питам тук дали има начини легално да правя пари с нещо свързано с web development?
 
Здравейте,

тъй като положението в българия е зле... търся някакъв начин да изкарвам пари онлайн (знам как да правя сайтове [HTML, CSS, JS] започнал съм и да уча C#) знам и доста добре английски, мога и да поправям компютри/телефони, но ако започна да го правя и се разчуе в града в който живея (малък град е) може да стане лошо, затова питам тук дали има начини легално да правя пари с нещо свързано с web development?
Ако правиш сайтове ще стане лошо или ако поправяш телефони?
Кой е този гангстерски град?
На 18 може да си потърсиш работа просто, няма какво да те спира.
Ако искаш freelance най-лесно намираш всички бизнеси в твоя близост.
Тези които нямат онлайн присъствие, правиш им нещо просто безплатно, показваш им го и ако са навити да си го купят от теб, айляк.
Тези които имат онлайн присъствие, може да пробваш да подобриш дизайн и скорост, пак безплатно, показваш им го и ако искат да ти ползват услугите, айляк.
Въпроса е да покажеш нещо вече готово.
Има хиляди други варианти за freelance
 
Ако правиш сайтове ще стане лошо или ако поправяш телефони?
Кой е този гангстерски град?
На 18 може да си потърсиш работа просто, няма какво да те спира.
Ако искаш freelance най-лесно намираш всички бизнеси в твоя близост.
Тези които нямат онлайн присъствие, правиш им нещо просто безплатно, показваш им го и ако са навити да си го купят от теб, айляк.
Тези които имат онлайн присъствие, може да пробваш да подобриш дизайн и скорост, пак безплатно, показваш им го и ако искат да ти ползват услугите, айляк.
Въпроса е да покажеш нещо вече готово.
Има хиляди други варианти за freelance
1. Тъй като е малък града се разпространява бързо и има хора които завиждат на успеха на някой и докладват.
2. Няма как да ти отговоря тъй като предпочитам да си спазвам privacy-то.
3. За 18 това е ясно, но проблема е, че аз съм ПОД 18.
4. В момента си оправям акаунта в Fiverr
 
1. Тъй като е малък града се разпространява бързо и има хора които завиждат на успеха на някой и докладват.
2. Няма как да ти отговоря тъй като предпочитам да си спазвам privacy-то.
3. За 18 това е ясно, но проблема е, че аз съм ПОД 18.
4. В момента си оправям акаунта в Fiverr

Колко под 18 си?
 

Горе