Искам да направя сайт

Krasimircho

New Member
Здравейте на всички.
Искам да си направя сайт подобен на Filesonic,fileserve или Firecash.org
Не знам каква е системката която използват. Можете ли да помогнете?
Дайте и някакви съвети относно тези видове сайтове.
Разчитам много на вашата помощ
 
От: Искам да направя сайт

Здравейте на всички.
Искам да си направя сайт подобен на Filesonic,fileserve или Firecash.org
Не знам каква е системката която използват. Можете ли да помогнете?
Дайте и някакви съвети относно тези видове сайтове.
Разчитам много на вашата помощ
:lol: е утрепа ме
Не знам каква е системката която използват.
Ама сериозно ли смяташ, че те са издърпали нещо като WP с няколко плъгина и са задействали сайтче?
 
От: Искам да направя сайт

Знам, че не е WP няколко плъгина. Имам такава система ама не съм наясно с много неща по сигурноста за това писах,че ми трябват и съвети.
Иначе мисля да ползвам тази системка.Имам опасения,че може да има някакви пропуски (потребителите да си набавят парички по некоректен начин) и в един момент да не мога да си плащам и на коректните...
 
От: Искам да направя сайт

Затова си наемаш човек който да провери системата за бъгаве и грешки.Но със nulled система и безплатен дизайн, няма да стигнеш до никъде.По добре направо си плати да ти напишат такава система и да ти спретнат един бърз дизайн.Иначе няма да стане.Тези системи в повечето случай, са пълни с дупки и ще си имаш доста проблеми в последствие :).
 
От: Искам да направя сайт

Това е нещо като птц пирамидите ама гледам се задържат още трябва да по ровиш из нета за инфо как върти парите пирамидата ....те печелят от посетителите който свалят и през това време кликат и гледат някакви реклами.....на теб ти дават % от цялата тази работа май ......ма трябва бая пари да правиш от реклама за да не фалира сайта ......100% има поне 3 готови сркипта трябва просто да ги потърсиш :)
 
От: Искам да направя сайт

Да тези сайтове печелят от CPA оферти.Рекламата не е трудна най вече, ако дадеш по няколко долара, на няколко човека,за да ти изградят имидж и гледай какво става, кацат като мухи.Ама после, само на един да не платиш и сайта е обявен за скам :D
 

Горе