Искате ли безплатна статия ?

petrov321

Well-Known Member
Рейтинг - 99.3%
141   1   0
Във връзка с новата услуга която предлагам а именно: пренаписване на статии на български език искам да предложа на трима юзъри с видока репутация/итрейдър по 1 статия от 300 думи и ммолабата след това да напишат мнение относно качеството на получената статия. :)

Темата я пускам само заради промоцията, мнения относно получената стати е хубаво да дадете в другата тема, защото тази съвсем скоро ще изчезне.

за тематиката - статии на тема ядрена физика и подобни не се приемат :twisted:


Искам да използвам и тази тема да се обърна и да заява към тези които още се колебаят дали да поръчат от мен , следното: ако не ви харесва статията - няма да ми плащате! - за мен не е проблем да ми върнете статията и няма да го направя на такъв! Не се притеснявайте и казвайте когато не ви въши работа! Все пак качеството на съдържанието в един сайт е доста важно и няма нужда да плащате за нещо което няма да ви върши работа!

поздрави.
 
  • Like
Реакции: niks
От: Искате ли безплатна статия ?

Искам да използвам и тази тема да се обърна и да заява към тези които още се колебаят дали да поръчат от мен , следното: ако не ви харесва статията - няма да ми плащате! - за мен не е проблем да ми върнете статията и няма да го направя на такъв! Не се притеснявайте и казвайте когато не ви въши работа! Все пак качеството на съдържанието в един сайт е доста важно и няма нужда да плащате за нещо което няма да ви върши работа!

поздрави.

Дано не ти създаде проблеми това, някой авантаджия, ще се пробва да те мине 100%, успех все пак. Не се занимавам с бг сайтове вече, така че не пиша за ревю.
 
От: Искате ли безплатна статия ?

И аз искам да се възползвам, ако се вписвам в критериите ти :)
И в темата не видях, каква е цената на събмит на статията в директориите за статии...
 
От: От: Искате ли безплатна статия ?

Значи тримата които получават безплатна статия са: vbogoev, bizz и BurnX.
Може да изпращате статията която трябва да се пренаписва.


Дано не ти създаде проблеми това, някой авантаджия, ще се пробва да те мине 100%, успех все пак. Не се занимавам с бг сайтове вече, така че не пиша за ревю.

dimitar_ak, благодаря за коментара! Надявам се няма да са много хората на които ще им хареса статията и ще им се досвидят 2.50 лв. :rolleyes:

И в темата не видях, каква е цената на събмит на статията в директориите за статии...

статиите ако са от мен - безплатно
 
От: Искате ли безплатна статия ?

И аз съм доволен от статията, която получих!Нямаше грешки и беше пренаписана хубаво.Ще поръчвам за в бъдеще и нови статии.
 
От: Искате ли безплатна статия ?

И аз съм доволен от статията, която получих!Нямаше грешки и беше пренаписана хубаво.Ще поръчвам за в бъдеще и нови статии.

Благодаря! Радвам се, че статията ти е харесала :)

Очаквам vbogoev да ми пише!
 

Горе