Искате ли на 10.05.2008, Събота.......

arsenal

Playa
Значи от одавна не сме се виждали и затова предлагам в началото на другият месец, след великден и гергиовден, да направим среща и да се видиме отново, ако има желаещи или други предложения моля споделете
 
ехааа почти си помислих че заради мен я правите :p много се радвам че ще се видим ,защото блинки като каза нещо от сорта на края на лятото и ми стана лошо. ТАМ СМЕ!
 
ехааа почти си помислих че заради мен я правите :p много се радвам че ще се видим ,защото блинки като каза нещо от сорта на края на лятото и ми стана лошо. ТАМ СМЕ!
Ти и миналият тъп щеше да дойдей, айде да видиме дали поне този път ще се видиме и запознаеме.:)

Иначе след края на месеца, ще видиме бройката и ще го организираме както ние си знаеме.:) Само да спомена че всеки едни е добре дошъл и пак ще се повторя, че много инфо ще се размята по масите, да знаете. :)
 
Ти и миналият тъп щеше да дойдей, айде да видиме дали поне този път ще се видиме и запознаеме.:)

Иначе след края на месеца, ще видиме бройката и ще го организираме както ние си знаеме.:) Само да спомена че всеки едни е добре дошъл и пак ще се повторя, че много инфо ще се размята по масите, да знаете. :)
ем знам ама бях командировка със старата работа "бийп" , но този път да съм жив и здрав само ще се видим
 
Иначе след края на месеца, ще видиме бройката и ще го организираме както ние си знаеме.:)

Е края на месеца е много скоро... само не знам как ще се преброим желаещите да дойдем :)

Аз също ще дойда.
 
Е края на месеца е много скоро... само не знам как ще се преброим желаещите да дойдем :)

Аз също ще дойда.
Еми за сега сме около (грубо казано) 10-тина човека проявили желание. :wink: Предполагам че ще се съберем доста хора този път, като всеки ставаме все повече и повече. :) И теб те броиме вече, няма връщане назад.
 
И аз искам да участвам, хайде след това да ходим да посетим А.А :)

Шегата на страна, бройте ме и мен и дали ще дойда със сигурност ще разберете като ми стане и на мен ясно :) Смисъл ще ви уведомя допълнително но ме имайте на предвид.
 
Ти и миналият тъп щеше да дойдей, айде да видиме дали поне този път ще се видиме и запознаеме.:)

Иначе след края на месеца, ще видиме бройката и ще го организираме както ние си знаеме.:) Само да спомена че всеки едни е добре дошъл и пак ще се повторя, че много инфо ще се размята по масите, да знаете. :)


Ама най-много информация изтича като го докараме до момента когато сме под масите вече ;)
 
Значи от одавна не сме се виждали и затова предлагам в началото на другият месец, след великден и гергиовден, да направим среща и да се видиме отново, ако има желаещи или други предложения моля споделете

И аз имам голямо желяние да ви видя :)
 

Горе