Продава се: Искате SEO? Поръчайте от нас!

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Уважаеми колеги,
Предлагаме на Вашето внимание цялостен пакет от SEO, месечен абонамент. Всички планове ще бъдат съобразени изцяло с нуждите на Вашия бизнес. От Вас не се изисква да правите абсолютно нищо по време на целия процес - просто стоите и гледате как сайтът Ви се изстрелва нагоре в търсачката.

Ето какво включва:
- Детайлен рисърч на ключовите думи с помощта на Long Tail Plantium.
- Започване на процедура по оптимизиране на сайта - оптимизиране на страници по ключовите думи и т.н.
- Подобряване скоростта на сайта
- Пакет от 10 статии месечно за Вашия сайт
- Процедура по линк билдинг - първо ще направим DoFollow линкове от страници с DA до 100 и Алекса ранг в ТОП 50 - линковете ще бъдат добавени от собствениците на сайтовете, не коментари и форумни регистрации, след което ще се погрижим за разнообразието от линкове и ще направим NoFollow такива.
- Процедура по социално присъствие - създаване на 3 професионални клипчета, тясно свързани с тематиката на сайта и качването им в YouTube. SEO на клипчетата - коментари с ключовите думи, линкове към сайта Ви, професионално написано описание и тагове. Към клиповете ще се направи стабилен линкбилдинг.
- Социални сигнали и споделяне на линкове пред аудитория от над 2,000,000 души
- Пълно изграждане на PBN - 10-100 блога, направени изцяло за Вас с DA 30+, над 10 годишен домейн и висок TF и CF
- Линкове от най-авторитетните сайтове в света - блог коментари, още наричани Web 2.0 собствености
- EDU links, docs sharing, GOV links, image sharing, Press Release, QandA mentions, WIKIPEDIA LINKS
- Форумни линкове, оптимизация за Pinterest, Instagram, etc.

За повече информация и цени - лично съобщение.


Поздрави,
 
Нямаш конкуренция по разнообразие на предлаганите услуги в тоя форум, Ивайло. Възхищавам ти се. :)
 
Един приятелски съвет от мен - трудно някой (поне малко от малко разбиращ) би се доверил за SEO на корпоративен сайт (фирма, агенция и т.н.), на която в тайтъла на началната страница пише Начало...Ако предлагаш тези услуги, поне ги предложи лично, не обвързано с Ccontent.pro и това, че го развиваш...

Мисля, че е редно да оправиш поне Onpage доколкото е възможно на собствения сайт, за да предлагаш това нещо.

Например - в момента довършваме корпоративния сайт на нашата агенция и затова и не го показвам, въпреки че реално се предлагат много услуги в онлайн рекламата, но ще е несериозно да не го изпипаме добре, преди да ги предлагаме и то в сериозен форум като тук. Това е лично мнение, не ангажирам никой с него.

Друго, забелязано на пръв поглед:


- липсва H1 на началната
- можеш да опишеш контактите с микродата Local Business или Contact Point
- Мисля, че е задължително в днешно време да имате социални мрежи и да сложите връзки към тях. Би било хубаво да добавите и бутони за споделяне в тях на статиите. Сложи релации me на социалните, а на G+ ако правите, и Publisher.
- URl-ите е малко мазало - някои са на латински, някои на кирилица, някои на английски (pricing, contact us), уникализирай ги или поне тези на английски махни, не правиш SEO на английски
- Хубаво ще е, за доверието на хората към вас, да сложите екипа, който стои зад това нещо.
- Структурата на менюто е доста странна, контактите не бива да са в началото, а в края на менюто
- Нямаш Favicon
- в Блога - за първи път виждам пренасяне на текст с тире, пише, че трябва да ви следват в социалните мрежи, но аз не намирам никъде връзки към тях...
- В страницата УЗП (която трябва да се нарича Общи условия и да не фигурира в Main menu) има бутон "Обратно към сайта", но реално никой не е излизал от сайта, за да влезе обратно
- Тайтълът на началната трябва да ти е с бранда отпред, а на всички останали страници брандът да е отзад
- Външният линк билдинг е...ако някой има акаунт в Majestic може и сам да провери, но няма и един авторитетен и тематичен сайт, освен форуми с Nofollow линкове. Имаш 235 Referring Domains, но силата на линковете от тях е нищожна. Анкърите са основно с английски фрази и са в англоезични сайтове...

Не е като да няма още много други неща, но нямам и много време в момента да го прегледам по-обстойно. Хубаво ще е, поне за мен, да оправиш тези неща (и доста други) преди да обвързваш услугите към корпоративен сайт. Като фрийленсър всеки може да предлага каквото реши общо взето, въпрос на договорки е, но като си зад фирма и съответно сайт...малко по-различно е.

Все пак - успех и ще се радвам, ако съм помогнал да се подобри сайта.
 
Един приятелски съвет от мен - трудно някой (поне малко от малко разбиращ) би се доверил за SEO на корпоративен сайт (фирма, агенция и т.н.), на която в тайтъла на началната страница пише Начало...Ако предлагаш тези услуги, поне ги предложи лично, не обвързано с Ccontent.pro и това, че го развиваш...

Мисля, че е редно да оправиш поне Onpage доколкото е възможно на собствения сайт, за да предлагаш това нещо.

Например - в момента довършваме корпоративния сайт на нашата агенция и затова и не го показвам, въпреки че реално се предлагат много услуги в онлайн рекламата, но ще е несериозно да не го изпипаме добре, преди да ги предлагаме и то в сериозен форум като тук. Това е лично мнение, не ангажирам никой с него.

Друго, забелязано на пръв поглед:


- липсва H1 на началната
- можеш да опишеш контактите с микродата Local Business или Contact Point
- Мисля, че е задължително в днешно време да имате социални мрежи и да сложите връзки към тях. Би било хубаво да добавите и бутони за споделяне в тях на статиите. Сложи релации me на социалните, а на G+ ако правите, и Publisher.
- URl-ите е малко мазало - някои са на латински, някои на кирилица, някои на английски (pricing, contact us), уникализирай ги или поне тези на английски махни, не правиш SEO на английски
- Хубаво ще е, за доверието на хората към вас, да сложите екипа, който стои зад това нещо.
- Структурата на менюто е доста странна, контактите не бива да са в началото, а в края на менюто
- Нямаш Favicon
- в Блога - за първи път виждам пренасяне на текст с тире, пише, че трябва да ви следват в социалните мрежи, но аз не намирам никъде връзки към тях...
- В страницата УЗП (която трябва да се нарича Общи условия и да не фигурира в Main menu) има бутон "Обратно към сайта", но реално никой не е излизал от сайта, за да влезе обратно
- Тайтълът на началната трябва да ти е с бранда отпред, а на всички останали страници брандът да е отзад
- Външният линк билдинг е...ако някой има акаунт в Majestic може и сам да провери, но няма и един авторитетен и тематичен сайт, освен форуми с Nofollow линкове. Имаш 235 Referring Domains, но силата на линковете от тях е нищожна. Анкърите са основно с английски фрази и са в англоезични сайтове...

Не е като да няма още много други неща, но нямам и много време в момента да го прегледам по-обстойно. Хубаво ще е, поне за мен, да оправиш тези неща (и доста други) преди да обвързваш услугите към корпоративен сайт. Като фрийленсър всеки може да предлага каквото реши общо взето, въпрос на договорки е, но като си зад фирма и съответно сайт...малко по-различно е.

Все пак - успех и ще се радвам, ако съм помогнал да се подобри сайта.
Привет,
Много благодаря за градивните критики. Ти си абсолютно прав във всяка дума, която си написал в този пост. Това са неща, които задължително ще се оправят, но, както си забелязал - на този уебсайт не се предлага SEO. Е, ще се предлага, но умишлено офертата не е публикувана още - имаме страшно много работа по него още. Тези нещата ще бъдат направени.
И отново благодаря за отделеното време :)
 
за колко пари ще ме изкараш в гугл на първа страница по 3 ключови думи?
Би било непрофесионално да ти отговоря с оферта така...трябва да ми кажеш кои са ключовите думи и кой е сайтът, който трябва да бъде оптимизиран. Тогана ще мога да се ангажирам и със срокове, и с конкретна оферта. :)
 
За "дамско бельо" ще можеш ли да ме изкараш на първа страница?
Да, мога да те изкарам на първа страница :)
upload_2017-5-4_17-39-20.png
Конкуренция има, но не е нещо бог знае какво, така че няма и да ти излезе бог знае колко скъпо. Пиши на лични за повече инфо :)
 
Ще изкараш ти хахахаха. Тоя келеш крос като направи 18г. може да отвори фирма с предмет на дейност "ВСИЧКО ОТ-ДО". Даже това е добра идея за името хахахха.

Няма да е зле да спреш с глупавите теми, в които питаш глупави неща, в които, ако си забелязал, не коментирам. Очаквам същата коректност.

Поздрави,
 
а каква е гаранцията, че няма да изгърмя с тези PBN
Не работя с купени домейни. Мога да ти ги дам да си ги провериш преди да бъдат купени. Проверявам тяхната история, spam score, беклинковете и данните. Използвам тулове за търсене на домейни. Никога не купувам expired domains.
 
а какви са тези линкове с DA100
Това са линкове в доста авторитетни световни сайтове, повечето от които новинарски, но има на всякакви тематики. Това е приблизително DA, тези сайтове са 1-2, но със сигурност ще ти намеря място в такъв с DA над 70 за не повече от 30-40$.

Edit: Сайтовете не са мои и няма да получите просто линк в коментар. Автор съм в някои от тях, в други се познавам с колеги-автори и имам пълното разрешение да си събмитвам линковете. Но, разбира се, не мога да слагам 100 линка месечно в такъв тип сайтове и затова услугата не е налична отделно, а само за моите клиенти, и то съвсем не за всички. За хората от форума предлагам тази уникална услуга:)
 
Последно редактирано:
Това са линкове в доста авторитетни световни сайтове, повечето от които новинарски, но има на всякакви тематики. Това е приблизително DA, тези сайтове са 1-2, но със сигурност ще ти намеря място в такъв с DA над 70 за не повече от 30-40$.

Edit: Сайтовете не са мои и няма да получите просто линк в коментар. Автор съм в някои от тях, в други се познавам с колеги-автори и имам пълното разрешение да си събмитвам линковете. Но, разбира се, не мога да слагам 100 линка месечно в такъв тип сайтове и затова услугата не е налична отделно, а само за моите клиенти, и то съвсем не за всички. За хората от форума предлагам тази уникална услуга:)
Първо не искам да те обидя, но бих казал само едно- ФИЛМ голям.
Поздрави!
 
Първо не искам да те обидя, но бих казал само едно- ФИЛМ голям.
Поздрави!
Хайде тогава, щом има толкова "убедени", ще си позволя да пусна двама души с линковете си в този сайт с DA100 - перманентен линк с цена 35 долара, но NoFollow. Няма нужда да обяснявам какъв шанс е това. Ако искаш да се възползваш - добре дошъл си. Ако не го получиш, придружено с репорт....ти измисли какво. Но ако не искаш да се възползваш - моля, не спами в темата.

ПП: Сайтът е Алекса ТОП 50, англоезичен, новинарски, авторитетен...сами преценете колко би Ви струвал Press Release - единственият друг начин да си сложите сайта там, в такъв тип сайт..

Поздрави!
 
Аз ще се възползвам от офертата за линк ако още е валидна.
 
Пазииии Божееее. Грешнико, ти трябва да ходиш всяка неделя на църква до края на живота си.
 

Горе