Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Nickmitov

Member
Колеги,

Навремето когато се регистрирах тук,открих страхотни хора с които все още работим заедно и се наслаждаваме на хубавите моменти!За жалост имам чувството,че мястото се промени като всичко в тази държава.Този форум трябва да е за взаимопомощ а не за разни hateri и хора които няма как да изразходват излишното им време.Кой кой излъгал абе хора оправяте се на лични или face to face.Това което може да се направи е да се изгради един черен списък и всеки да докладва.Неизбежно е да няма измами.Форума за мен е място за взаимопомощ,хората да споделят своите успехи и на кратко да кажат как са успели в своето начинание.Тоест с три думи ДА СИ ПОМАГАМЕ!!!Ако някой не е съгласен с мен нека го сподели :confused:
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Никой който си е задал въпроса правилно и без да обижда четящите го е получил отговор и помощ. Аз лично смея да твърдя, че съм помагал на много хора тук, както и на мен са помагали.
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Имам една мечта - Така май беше казал Мартин Лутър Кинг малко преди да го застрелят :)
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Имам една мечта - Така май беше казал Мартин Лутър Кинг малко преди да го застрелят :)


Е надявам се да не бъда застрелян след това което исках да изразя :rolleyes:
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Никой който си е задал въпроса правилно и без да обижда четящите го е получил отговор и помощ. Аз лично смея да твърдя, че съм помагал на много хора тук, както и на мен са помагали.

Не съм следял нито теб нито някой друг!Мисля че ако на някой му идва от вътре да помага то той ще го прави.А ние сме прекалено мъничка общност тук,за да се мразим по между си или да се съдим едни други!
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Колега,

Черен списък има във форума и е поне 20 страници... :)

Зная го това,просто го написах за хората които не го знаят.Можем да го сложим на видно място,за да може всеки да го вижда преди да прави каквото и да е сделка.Мисля,че ще е от помощ на всички!
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Аве комсомолец, кви са тези захаросани заглавия :mrgreen:
Форум в чистия си вид е място за спорене, обсъждане и отстояване на мнение,
а не певчески хор с диригент и ръководител :-o
 
От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Зная го това,просто го написах за хората които не го знаят.Можем да го сложим на видно място,за да може всеки да го вижда преди да прави каквото и да е сделка.Мисля,че ще е от помощ на всички!

Малко хора си правят труда да го следят/четат. Обикновенно когато вече са изгорели. Отделно админи и потребители във всяка тема на опакващи се подчертават да се внимава и след ден-два... пак някой "доверчив" изревава. Трудна работа е това, кой ще се занимава? Отделно никога не е гаранция, че някой "сериозен" няма те запали. Въобще пазиш се сам и това е...

колегата над мен изказа също доста сериозни доводи... :)

пп: абсолютно нищо против, че имаш желание да си полезен с нещо на някого...
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Аве комсомолец, кви са тези захаросани заглавия :mrgreen:
Форум в чистия си вид е място за спорене, обсъждане и отстояване на мнение,
а не певчески хор с диригент и ръководител :-o

Определенията си към хората можа да ги задържиш за себе си!Защо ли не виждам това отношение в чуждестранните форуми "Форум в чистия си вид е място за спорене, обсъждане и отстояване на мнение, а не певчески хор с диригент и ръководител"Всички там са добронамерени един към друг :D .Ако не си съгласен с мен то тогава хвани и прочети и надявам се няма аз да съм в грешка.Просто ми се иска това да е място за взаимопомощ!Много ли искам а?8)
 
От: От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Малко хора си правят труда да го следят/четат. Обикновенно когато вече са изгорели. Отделно админи и потребители във всяка тема на опакващи се подчертават да се внимава и след ден-два... пак някой "доверчив" изревава. Трудна работа е това, кой ще се занимава? Отделно никога не е гаранция, че някой "сериозен" няма те запали. Въобще пазиш се сам и това е...

колегата над мен изказа също доста сериозни доводи... :)

пп: абсолютно нищо против, че имаш желание да си полезен с нещо на някого...

Съгласен съм с теб!Ако се ограничава продажбата на нещо то трябва да е за всички а не само за хора с под едиколко си поста.Или забраняваш изцяло или не забраняваш.Никога няма гаранция,че някое старо куче няма да те изиграе.Всичко е до човека и до начина на мислене.
 
От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Определенията си към хората можа да ги задържиш за себе си!Защо ли не виждам това отношение в чуждестранните форуми "Форум в чистия си вид е място за спорене, обсъждане и отстояване на мнение, а не певчески хор с диригент и ръководител"Всички там са добронамерени един към друг :D .Ако не си съгласен с мен то тогава хвани и прочети и надявам се няма аз да съм в грешка.Просто ми се иска това да е място за взаимопомощ!Много ли искам а?8)

То не става с пожелания от типа на кандидат миските за спасяване на човечеството
Аз не разбирам какъв ти е казуса на тебе, в този форум не си намерил помощ или го сравняваш с някой друг форум
По пронцип такива изказвания като твоите трудно ще се намерят в чуждите форуми
 
Форума и хората не са се променили. Влизат и много калпав материал. Специално към теб да има негативно отношение? Ако е така, кажи ни, за да реагираме. Няма да позволим хейт ей така. В това може да си сигурен. Винаги ползвай репорта, ако нещо ти се види нередно. За това сме тук. Да си полагаме. Който се прави на отворен и хейти без причина, излита. Няма да го търпим. ;)
 
От: От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

То не става с пожелания от типа на кандидат миските за спасяване на човечеството
Аз не разбирам какъв ти е казуса на тебе, в този форум не си намерил помощ или го сравняваш с някой друг форум
По пронцип такива изказвания като твоите трудно ще се намерят в чуждите форуми

Аз изразих желанието си!Не сравнявам форума с никой друг.Да трудно ще се намери подобно изказване защото хората се стремят по един или друг начин да си помагат а не да се пулят,лъжат и т.н.Надявам се ме разбра!
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Автора!
Помагаме си ей.
просто внимавайте с кого и как работите.

Макар да не ми личи аз съм получил много помощ тук и съм дал също така доста.

Когато се регистрирах в този сайт преди колко 5 години? Не знаех почти нищо за онлайн бизнеса.
Възможно е огромна част от успехите които имам да са благодарение на наученото тук.
А и съм похарчих хиляди в този форум, плащайки за услуги и купуване на сайтове и други подобни.
Знаи сипомагаме нали :) Просто е трудно да се забележи
а и форума се е разюрастнал много и се е поомърлявил с тези политически потребители...
 
От: Re: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Форума и хората не са се променили. Влизат и много калпав материал. Специално към теб да има негативно отношение? Ако е така, кажи ни, за да реагираме. Няма да позволим хейт ей така. В това може да си сигурен. Винаги ползвай репорта, ако нещо ти се види нередно. За това сме тук. Да си полагаме. Който се прави на отворен и хейти без причина, излита. Няма да го търпим. ;)

Да съгласен съм с теб,че много хора са във форума,но те вече все по-малко пишат.Може би са прекалено заети с други дела но уви така е.Не смятам че към мен има негативно отношение и не съм го забелязал,но и аз не съм толкова върл участник в дебатите. Искам да има повече теми в подраздела Успей с нас от колкото еди кой си ме измами.....еди кой си ще ме съди и т.н.Това са неща които могат да се разрешават между потребителите и ако се наложи с ваша помощ като собственици и модератори.
 
От: От: От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Аз изразих желанието си!Не сравнявам форума с никой друг.Да трудно ще се намери подобно изказване защото хората се стремят по един или друг начин да си помагат а не да се пулят,лъжат и т.н.Надявам се ме разбра!

Аз виждам разликата другаде и по друг начин
Когато хората имат самочуствие и изграден мироглед и когато не са свикнали много на взаимопомощ,
т.е. не са толкова глезени мамини синковци като тебе, се създава друга обстановка

Така и не разбрах какъв е повода да пускаш такава тема за глезльовци
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Авторе, не обръщай внимание на дристоникс, той не помага на никого , само сипе злоба / повече и от мен/
и пише политически глупости/ Защото е нереализиран неудачник :) и страха от следващ провал го прави злобен и му пречи да се развие и да види реалноста.

А и е с малка пишка...
 
От: От: От: От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат

Аз виждам разликата другаде и по друг начин
Когато хората имат самочуствие и изграден мироглед и когато не са свикнали много на взаимопомощ,
т.е. не са толкова глезени мамини синковци като тебе, се създава друга обстановка

Така и не разбрах какъв е повода да пускаш такава тема за глезльовци


Колега,

Само да ти кажа че разликата между теб и мен е от земята до небето.Пак ти казвам клишетата остави за себе си.Ти не си човека който да дава значки!Ако нямаш какво да кажеш по-добре не пиши.Пускам такава тема защото искам да го направя и не намирам причина да не го на направя!

P.S. Не виждам нищо лошо хората да си помагат и това не значи,че си мамино синче!
 

Горе