Истина ли е това с adfly?

prophet

Active Member
Днес се натъкнах на видео, в което участва именно adfly . Накратко печелиш, когато някой натисне на линка ти, препраща го към страницата и ти дава някаква сума. Бях чел ,че на 1000 кликания, ти дава 1$ . Можеш да използваш всички социални мрежи, за да трупаш кликания. Та, въпроса ми е дали според вас е истина? Според мен има някаква истина, в YоuTube има доста положителни вота...
 
Отчита кликовете, няма вируси и т.н. просто чакаш 5 секунди и ти отваря сайта, от който си взел url-a . Имам 3 кликвания, дало ми е 2 цента. Който желае -
 
Последно редактирано от модератор:
Закъснял си с около 15 години с това приятел:)
 
Закъснял си с около 15 години с това приятел:)
преди 15 може би не е бил роден. Ще ми се да му видя изражението като направи кликове за 30$ и като му отрежат 29 с обосновка "нелегитимни действия"... ще падне едно реване, едно жалване, едно псуване..... леле мале.
 
Що да не е вярно, плащат защо да не плащат, нали гледаш реклами, за които някой плаща.
12205d924eac53239ba4822238c8588a.png

Аз съм поръчвал бая трафик от тях, винаги са били коректни, е освен proxy deal ,но пък там за 8 долара получаваш около 16-20 000 трафик. И не съм сигурен дали ще ти дават 1$ за 1000, при положение, че аз толкова и плащах за реклама на тях поне за български трафик. Ако имаш голям сайт с изходящи линкс ( нещо за сваляния ) може да минава всичко през adf.ly, но това няма как да е основна печалба.
 
преди 15 може би не е бил роден. Ще ми се да му видя изражението като направи кликове за 30$ и като му отрежат 29 с обосновка "нелегитимни действия"... ще падне едно реване, едно жалване, едно псуване..... леле мале.

А на мен ми се ще щом толкова си на ти с нещата, да ми отговориш при 30$ защо да ми отрежат 29$ , и какви са тези "нелегитимни действия" ?
 
ReminD , бях дал линка на 8 човека, и гледам ми е дало 4 цента, а минимума май беше 5$ , което ако има къде да споделям линковете, и цъкат хора ще се стигне за около месец и малко отгоре?
 
Там е 'уловката', че трябва да имаш органичен трафик, за да направиш някой долар. За нелегитимен трафик се счита такъв генериран от проксита, да речем.
 
Ами, аз не използвам проксита, и да си правя сам кликове, ако това имаш предвид. Иначе гледах, че си купуват някакъв трафик за няколко долара, но дали е истина не знам. И ако го направя, ще изгоря вероятно... Плащането става в Paypal, но там май пишеше, че трябва да имаш банкова сметка, а аз нямам?
 
Ами, аз не използвам проксита, и да си правя сам кликове, ако това имаш предвид. Иначе гледах, че си купуват някакъв трафик за няколко долара, но дали е истина не знам. И ако го направя, ще изгоря вероятно... Плащането става в Paypal, но там май пишеше, че трябва да имаш банкова сметка, а аз нямам?
Ти може да не използваш прокси, но каква ти е гаранцията, че тези които ти кликат по рекламите не ползват?
 
А на мен ми се ще щом толкова си на ти с нещата, да ми отговориш при 30$ защо да ми отрежат 29$ , и какви са тези "нелегитимни действия" ?
proxy clicks, automated clicks, bot-like activity, обикновено за това режат, лошото е, че не можеш да го опровергаеш.
 
Хм, ами виждал съм сайтове, където като дръгнеш да теглиш нещо те препраща в adfly . Ако дори 1 човек използва прокси, ти какво си виновен? ТИ него знаеш на практика.
 
Добре, нека приемем, че не те санкционират. Сам каза, че си изкарал 4 цента. Струваше ли си усилията? Един мияч на чинии в ресторант вади за един час сумата, която тази схема ще ти вади за месец. Сложи си по-висока летва и не си губи времето!
 
Neobux, clixsense, easyhits и какви още бяха заедно с тоя сайт adf.ly забрави ги човече само ще си изгубиш времето пари няма да видиш от тях. Както се казва Been there, done that. :) 99% от хората тук ще ме подкрепят.
 
Ясно, разбрах какво казвате. Какво бихте ми препоръчали обаче? Цъкам 2 сайта, където се регистрираш и печеля за 1 месец около 10-15 лв, а са малко... Не , че искам да печеля на месец по 200+ лв ... 50-100 там някъде би било чудесно. Предложи ми нещо? Логота не мога да правя, но мисля, чче ще мога да инсталирам Wordpress сайт, но кой би платил за такова нещо...
 
Знаете ли кое е тъпото, че няма наистина млади момчета и момичета, да питат такива въпроси, само хора като тоя останаха да си регват профили на килограм, тъжна картинка
 
Последно редактирано от модератор:
Ясно, разбрах какво казвате. Какво бихте ми препоръчали обаче? Цъкам 2 сайта, където се регистрираш и печеля за 1 месец около 10-15 лв, а са малко... Не , че искам да печеля на месец по 200+ лв ... 50-100 там някъде би било чудесно. Предложи ми нещо? Логота не мога да правя, но мисля, чче ще мога да инсталирам Wordpress сайт, но кой би платил за такова нещо...

Не логОТа, лопатата хващай и с нея навън, да бачкаш. Изумявам се, здрави, прави млади хора (момчета) цъкат като кретени за 4 цента по цял ден, между браузването във фб профила на съученичката Ценка с големите цомби и гледането на малоумни клипчета в ютуб... Жалка история.
 
защото има хора, които са приятелски настроени и са ми помогнали с каквото могат.

И аз, представи си, съм бил един от тях - > ЛИНК

Но с такива тъпизми, като кликове и стотишки/центове... сериозно ли?!?!?

Иначе, като си тренирал или тренираш бокс това не значи ,че някой друг също не е практикувал бойно изкуство (в случая кик-бокс). Затова по-спокойно, младеж.
 
Както казаха по-горе колегите, варианта да те орежат за стотинки е голям и не си струва.
По-добре се захвани с CPA/CPS има купища информация както и много голям избор от networks, доказани при това.
Това на 1000 уникални клика 1$ си е подигравка, ако мислиш, че 1000 клика се правят лесно грешиш.

Аз те съветвам да прочетеш за CPA Marketing като цяло, почни да се учиш на SEO или Social Media мениджмънт/развитие на страници, а защо не и двете. Може и със спам да си трупаш трафика, ако разбираш на кодове ще си бог в тая сфера.

В случая дори е по-добре да разцъкаш fiverr, отколкото тая простотия според мен.
 

Горе