И аз бях там.И аз гласувах!

ivo1017

Active Member
Преди малко ходих да упражня правото си на глас за избор на народни представители.Ще ви кажа защо го направих,тъй като сутринта не мислех да гласувам.

Има хора от моят квартал,които се занимават със собствен бизнес.Не знам дали на всички е успешен,но все пак те са началници на други,а не на тях.

За мен беше голямо учудване ,че всички тези хора бяха ходили да гласуват.И реших да направя един анализ за себе си,който искам да споделя и тук.

"Е,добре щом всичките кандидати са некадърни,защо тези хора ходят да гласуват?"-мислех си аз.
Ами може би отговорът е лесен.Защото,са свикнали да предприемат нещо без значение дали е правилно или грешно.
Който се занимава с собствен бизнес знае,че грешки се допускат.Животът не е само възход,блясък,слава и пари.

Съществува и обратната страна на медала.Важното е след всеки удар да се изправяш!Историята помни победителите не победените!

И тъй като повечето хора от форума искат или правят свой онлайн бизнес,ние трябва да имаме някакъв модел за пример.
Не казвам,че българският модел е най-добрият.Не казвам,че българските предприемачи са най-добрите.

Просто разбирам ,че за да успяваш във всяко твое начинание трябва да предприемеш някакво действие.

Прави нещата да се случват!Не чакай нещата ДА ТИ СЕ случат!

И аз бях там.И аз гласувах!
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

И аз гласувах, по простата причина, че не искам ДПС да печели много власт.
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

И аз гласувах, по простата причина, че не искам ДПС да печели много власт.

Гласувах поради същата причина! А и така като гледам доста хора им е писнало от турчолягите и ще гласуват и те.
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

Гласувах още сутринта :) Писна ми от турски туристи с автобуси по изборите и от ДПС и от техния абсолютно фанатичен лидер...
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

аз винаги съм гласувала та сега ли:wink:.......оказа се обаче , че в квартала където живея са се заселили много привърженици на ДПС , чудехме се кои са и къде живеят защото никой не ги познаваше но носеха едни зелени хартийки и трябваше да ги изчакаме за да бъдат дописани в списъка.......какво да се прави такъв е закона.
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

На следващите избори закона ще бъде друг вярвай ми. Няма да има пари за автобуси и няма да има туризъм със зелени хартийки.
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

VtoriChepik не вярвам почти на никого вече но все още се надявам , че ще се намерят политици които да се противопоставят на намесата на Турция във вътрешните работи на България .
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

Аз също отидох на обяд да гласувам и естествено ме нямаше в списъците и ме дописваха. Гласувах и с двете бюлетини за тези, които смятам за правилни.
Защото БСП и техните франчайзингови отрочета станаха много нагли.
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

И аз доволно и с усмивка преди малко забих пирон в ковчега на БСП и ДПС :)
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

обявиха , че БСП-то цели 17 % са събрали до момента и те са им много ,
НДСВ-то хич ги няма нещо , а ДПС-то да не го споменаваме, че да не ни обвиняват в расизъм :)

ама то интересното тепърва предстои .......
 
Последно редактирано:
От: И аз бях там.И аз гласувах!

Не е изненада, че НДСВ ги няма. На миналите избори Доган даде гласове на НДСВ щото не му пукаше, ама сега работата е друга :)

п.п. - който не е гласувал, НЯМА право да се оплаква, че държавата не е наред! Като не му харесва, да е мислил когато е трябвало. И има 2 мисли, които искам да споделя с вас:
Стигнали сме до точката в която всеки има права и никой няма отговорности
Излез и гласувай! Поеми лична отговорност към своите близки!

Втората мисъл е:
Не мисли какво може Америка да направи за теб! Мисли какво ти можеш да направиш за Америка!
Надявам се да ми схващате мисълта.

Амин! :)
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

И аз гласувах. Само така народе, трябва да се гласува. Защото тъпите маймуни са станали в 6.00 за да ни го ... а тези, които не са. Нека се замислят кой ще им опрявлява живота следващите 4 години и ако обичат да не циврят като държавата ги надупи някъде. Още един път право на гласувалите. ;)
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

Много се кефя на резултатите.Ще гледам и пресконференциите после.:)
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

Честито на всички, които се бориха за България днес. Честито :) И НАЗДРАВЕ :) :) :)
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

Е не е много за радост. 3те са ДПС, чак 5ти са Синята коалиция..
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

Да.Доста хора са гласували днес.Жалко,че само такива работи ни правят единни!(Видеото на Ахмед Доган в интернет визирам)

Време е вече да се захващам с обичайните си занимания,защото конкуренцията не спи и не се вълнува от изборите в България!
Честито и от мен.
 
От: И аз бях там.И аз гласувах!

И аз се кефя. Доста повече от предвиденото население гласува с което се объркаха плановете на ДПС и БСП, както за парламента така и за мажоритарния вот. Както Бойко Б. каза ако това не е убедителна победа не знам какво ще правим.
Пак ДСП събра доста гласове но...
НДВС доста разочарова но впечатление ми направиха ЛИДЕР доста пари за реклама наляха и в крайна сметка инвестицията си е заслужавала.
 

Горе