И от 24 часа явно четат форума :)

От: И от 24 часа явно четат форума :)

Всичко по темата четете само в печатното издание на "24 часа"

КОЙ ЛУД ДАВА ПАРИ ЗА ВЕСТНИЦИ?
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Незнам за вестници кой дава, ама като видя млади хора да си купуват Шоу, Уикенд и незнам си кво направо се отчайвам...
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

КОЙ ЛУД ДАВА ПАРИ ЗА ВЕСТНИЦИ?
Доста хора и лошото е че се вреди на имиджа на преприемач по този начин.
Форума обаче отнася и безплатна офлайн реклама в голям вестник :)
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Предприемчивият “бизнесмен” взема снимка на младо, красиво момиче и я слага на профила. Пуска още една-две за цвят. Те трябва да са на същото момиче или поне да прилича максимално на нея.
Край, разкриха ви долни предприемачи такива.
Посмях се, айде сега да си лягам :D
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Чак пък да го отнася...
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Пу, пък и мене изкипосали, тяхната ...
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

chokoev .. може ли такива работи.. като овце ги продаде хората :D
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Нали за това се гледат овцете, за да се продават после! Не разбирам що пък точно овцете са недоволни.
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

хаха е кво, всичко трябва да се продава, криза е.
аз ако може ще продам и своя профил, ама лошото е че имам само 60 човека, дето верно ги познавам (и един случаен имам обаче) - силно таргетирана група хора ако имате спиртоварна.
и не членувам в групи, освен в conquiztador :Д:Д
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Е аз съм първият продал facebook профил и да не ме споменат... :D

П.П. Взех на 3 000 приятели 100 лв. тия цените не са им верни :D
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

КОЙ ЛУД ДАВА ПАРИ ЗА ВЕСТНИЦИ?
Да, последно когато си купувах вестник беше за седалките на едни стадион, постелват се преди да седнеш. :) То останаха ли хора, които купуват вестници, с наличието на интернет насвякъде и смартфони, както и нетбуци. Чак се чудя как още съществуват все още.

Много зловещо са го обяснили в статията :D
Драскачите пръскат доста енергия за хейт. И не знам как са направили новина от това - все едно МТел да си го продават корпорация на корпорация - същото е. Ама лошото е при журналистите, че не се мисли. Прави се някаква "сенцация" и се плеска във вестника. И бълъците готови да дадат пари за него седят и вярват - нали са дали пари за "информация", задължени са да вярват иначе си е чиста минавка. :)

П.П. Взех на 3 000 приятели 100 лв. тия цените не са им верни :D

Както каза един приятел, само дата е вярна във вестниците. Но пак нужно да се сравни с друг източник.

Няма лоша реклама, пък и не видях някъде да споменават форума. Щях да бъда много доволен, ако бяха драснали за какво става дума. А ако не го правят е малко тъпо, защото да даваш пример без да дадеш източник, не е сериозно и достоверно. Казвам се Иван, ама не знам къде ми е паспорта. :)

Абе ще се види в Петък какво ще кажат. Ей сега бих си го взел, ама ни споменат - обещавам да си го взема. :)

П.П: Лоши предприемачи сте вие, да продавате форуми и профили и то за малко пари. :D
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Не са лоши предприемачите просто едно от най-важните изисквания за да станеш журналист у нас е да си хейтър на трета степен, тоест ГОЛЯМ хейтър. Колкото си по-злобен, за толкова по-добър журналист те смятат. Това важи само за България разбира се. В чужбина не е така.
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

СПОКО, ТЕ ЖУРНАЛИСТИТЕ ГЪЗА СИ ПРОДАВАТ, АМА ТОВА НЕ ГО ПИШАТ :)
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Не са лоши предприемачите просто едно от най-важните изисквания за да станеш журналист у нас е да си хейтър на трета степен, тоест ГОЛЯМ хейтър. Колкото си по-злобен, за толкова по-добър журналист те смятат. Това важи само за България разбира се. В чужбина не е така.
Да, жив пример за това е оня боцуняк Карбовски. Не съм виждал другаде журналист да обижда интервюращите в репортаж. А щом има предаване, значи е идея под-обре от някакъв драскач в треторазряден вестник.

Но както и да е, малко се отклонихме, става дума за нас и как са изпескали търговците на фейсбук групи и профили в 24 часа. :)
 
От: И от 24 часа явно четат форума :)

Според мен, автора просто го е яд, че той не се е сетил да го направи. Сигурно вече е създал нов профил и кани приятели.
 

Горе