Кажете модул/скрипт/екстра която искате

po_taka

New Member
Тея дни нещо ми се програмира и някой ако иска да каже екстра/скрипт... която му е потрябвала :)

може за ipb,wordpress.....даже да не е готова система...за каквото и да е...

но да знаете -> не гарантирам даже че ще я започна :)

EDIT: да е php/asp.net C#/javascript/AJAX/ <-> MySQL/MSSQL
да няма флаш и работа с файлове че тях не ги чаткам още :)
 
От: Кажете модул/скрипт/екстра която искате

искам един плъгин за WP, който ми прави сайта PR9 и излиза на първо място в гугъл по всички думи който си искам :П
 
От: Кажете модул/скрипт/екстра която искате

мм, тия дни аз пък изпитвам особена щедрост: кажете сума, ама каквато искате и където искате в paypal, по банкова сметка, в кеш

... да не забравите да уточните валутата лева, долари, евро, китайски юани ако щете и в етиопски биррове

но да знаете -> не гарантирам даже че ще я преведа
 
От: Кажете модул/скрипт/екстра която искате

Аз искам симулация на мозък, която да може да пише смислено и качествено уникално съдържание и да го публикува в множество блогове на безплатен хостинг (напр. blogger, Wordpress). Също така, да може да събмитва по директории, да публикува статии в безплатни сайтове за обяви, да търси в Google за такива сайтове...

И най-главното - да може да направи подобрена версия на себе си, която да може да направи подобрена версия на себе си и т.н. неограничено...
 
От: Кажете модул/скрипт/екстра която искате

Измислих нещо по-практично: плъгин към drigg или подобна система, която автоматично да публикува новини. Освен това да може да разбърква нещата така, че да изглеждат по-уникално за търсачките. Малко on page SEO няма да е излишно (url-тата да съдържат заглавието на новината). Такива неща има, но ме мързи да търся...

Ако ти трябват идеи - в getafreelancer.com можеш да намериш много! Освен това ще ти дадат и пари, ако ги реализираш... Между другото някои идеи могат да бъдат по-ценни и от парите, които евентуално ще ти платят (ако ползваш продукта, който напишеш за да носи пари на теб).
 

Горе