Каква реклама само.. нямам думи :д

Thebusiness

Member
2498833m.png


Направо съм в потрес :д :shock::shock:
 
От: Каква реклама само.. нямам думи :д

Такива много отдавна съм виждал за брак, не е нищо ново.
 
От: Каква реклама само.. нямам думи :д

Между другото тази ниша дали е добре развита? Като се замисля много отдавна не съм виждал такива сайтове, а стари и отчаяни ергени и моми има доста...
 
От: Каква реклама само.. нямам думи :д

от къде ще намериш чужденци да се регната ?
 
От: Каква реклама само.. нямам думи :д

от къде ще намериш чужденци да се регната ?

:)

Пич, тези сайтове са два вида:
1. Насочени да вземат парите на отчаяните ергени
2. Насочени да вземат парите на отчаяните моми

Първите са напълнени само със свежи мацки, като реални моми там няма.
Вторите са пълни с готини ергени привидно с пари и вкус за залъгване на отчаяните моми. Реални ергени ме съмнява да има и там.

Няма как сайта да е с идеална цел, щото никой чужденец няма да гледа да си даде парите за готината мацка, ако няма такива, както и никоя отчаяна мома няма да си даде парите в сайт където няма мъже!
 
От: Каква реклама само.. нямам думи :д

забрави 3-тия, най-печеливш - иврене за пари за билети, за намсикво т.е. всичко изпросено е 100% печалба

п.с. междудругото може да отвориш сайт за да "продаваш" EU гражданства, само 3 години "фалшив" брак с българин/българка и черния иракчанин/палестинец/индиец мо`е слободно да циркулира в европа
 
От: Каква реклама само.. нямам думи :д

Луда работа, поне ние знаем за какво става въпрос. Тъжното е, че е пълно с разни хора, които се ловят на тези измами...
 
От: Каква реклама само.. нямам думи :д

на мен на най-долния ред ми заприличаха на депутати тримата от ляво и си викам ,че за брак с тях ще има доста кандидатки
 

Горе