Каква система ще е подходяща за описания

Federal

Active Member
Здравейте, каква система би ми помогнала да направя сайт с много описания.
Трябва да мога да правя описания на отделни неща. Като пример:

хладилници - около 100 модела
печки - около 100 модела
фритюрници - около 100 модела
и т.н.

Работил съм до сега с WP и някой модул съм инсталирвал, горе долу се справям. Опитвал съм с Joomla но ми е трудна. Виждам недостатъка на WP, че слага едно странициране на всяка страница, която искам да избегна. Мога да го обесня по свой си начин - търся нещо, като каталог с елементи на фотогалерия + няколко главни информационни страници. Сайта няма да бъде комерсиален, нито ще го изработвам за услуга на друг или срещу пари. Предполагам, че може да бъде фрее или платена система.

Меню Техника да отваря:
бели хладилници - подсписък - да отваря всеки един модел отделно
скъпи хладилници - подсписък - да отвая всеки един модел отделно
и т.н.
 
От: Каква система ще е подходяща за описания

Взимаш някоя платформа за пазаруване и забраняваш продажбите (смисъл, да не могат да се купят онлайн).
Получаваш каталог със снимки, могат да се добавят информационни страници и менюта и поддръжка на теми.
 
От: Каква система ще е подходяща за описания

А мога ли да правя отделно информативни страници с дълъг текст?
 
От: Каква система ще е подходяща за описания

Opencart с премахване на линкът за добавяне в количката, както и премахване на линковете, които водят към секциите нужни за развиването на онлайн търговия, и така след време ако решиш можеш да продаваш :)
 
От: Каква система ще е подходяща за описания

Можеш, разбира се. Колегата по-горе е посочил хубава платформа за това. Имай на ум, че има още около дузина читави подобни платформи :mrgreen:
 
От: Каква система ще е подходяща за описания

Мерси за инфото, но опенкарт все ми се струва труден за ръчни модификации. Може да тествам все пак.
 
От: Каква система ще е подходяща за описания

Привет
Всъщност никак не е трудно,
Слага се един модул и магазина става на каталог. Буквално е въпрос ан 2 клика.
Мисля че скоро ще ми се наложи да правя нещо подобно и ще опиша всико как е станало и какви модули съм ползвал.

За модула ми пиши на лс.

Успех

Мерси за инфото, но опенкарт все ми се струва труден за ръчни модификации. Може да тествам все пак.
 

Горе