Какви други форуми използвате?

Alekpan2

Member
Чудех се какви други форуми използвате, освен този?
Лично аз използвам няколко английски, като навремето навярно съм прекарвал повече от 8 часа на ден в тях(понастоящем не повече от час на седмица) :shock: :shock:
 
От: Какви други форуми използвате?

ХардуерБГ-естествено и Хонда форума!
 
От: Какви други форуми използвате?

Чудех се какви други форуми използвате, освен този?
Лично аз използвам няколко английски, като навремето навярно съм прекарвал повече от 8 часа на ден в тях(понастоящем не повече от час на седмица) :shock: :shock:
Какво скараха ти се, че спамиш из темите и да допринесеш малко:)
 
От: Какви други форуми използвате?

а кои са английските форуми в които пишеш? пак за онлайн предприемачество ли са или има и други?
препоръчай нещо
 
От: Какви други форуми използвате?

Вече никакви.Всички които следях никой не пише в тях.Форумите вече не са това което бяха преди години.Става дума за българските.
 
От: Какви други форуми използвате?

а кои са английските форуми в които пишеш? пак за онлайн предприемачество ли са или има и други?
препоръчай нещо

Ами от доста време използвам hackforums.net(не се подлъгвайте от името, няма *почти* нищо общо с хакерство). Доста известно форумче, като в него можеш да намериш почти всичко - включително и предприемачество. Exchange-ове от всякакъв вид(Bitcoints,PP,Skrill...). Можеш да намериш и доста добри партньори... Членовете на форума, са участвали в доста големи проекти, като за пример ще дам един от тях, който държи http://fileice.net/(PPD уебсайт - доста известен). Абе ако си изградиш репутация и име във форума, можеш да получиш много услуги безплатно. Да не говорим, че една обмяна от PayPal към BTC става за броени минути. Все пак благодарение на този сайт, започнах да изкарвам някакви пари в Интернет, като до този момент все още се увеличават и за това съм им наистина благодарен. Абе не съм дошъл да ги рекламирам, ако имаш желание виж ги.
 
От: Какви други форуми използвате?

Вече никакви.Всички които следях никой не пише в тях.Форумите вече не са това което бяха преди години.Става дума за българските.
Българските са доста заспали, поради причината, че аудиторията е малка.. Трудно е в днешно време да намериш активен български форум.
Ама за сметка на това има доста английски, които са доста интересни.
 
От: Какви други форуми използвате?

И преди аудиторията беше малка ,но се пишеше по форумите.Не зная защо сега не искат да пишат.
 
От: Какви други форуми използвате?

И преди аудиторията беше малка ,но се пишеше по форумите.Не зная защо сега не искат да пишат.

Защото ги мързи. По-лесно им да дращят у фаце групите.
 
От: Какви други форуми използвате?

Защото ги мързи. По-лесно им да дращят у фаце групите.

Факта, че фейсбук профилите им са постоянно онлайн, говори предостатъчно :)

И още нещо за другия форум - searchengines.bg Той сигурно е една от най-лошите сделки на новите собственици. Не знам причината дали е липса на умения за управление на форум или просто започнаха да се ползват по-малко, но факт е, че не успяха да го задържат. В същото време единия който се пише за голям специалист драска във ФБ вместо във собствения си форум за който е дал доста пари. :confused: :oops:
 
От: Какви други форуми използвате?

ubuntuforums преди години. Страхотно community, беше пълно с интересни казуси и хора
 
От: От: Какви други форуми използвате?

И още нещо за другия форум - searchengines.bg Той сигурно е една от най-лошите сделки на новите собственици. Не знам причината дали е липса на умения за управление на форум или просто започнаха да се ползват по-малко, но факт е, че не успяха да го задържат. В същото време единия който се пише за голям специалист драска във ФБ вместо във собствения си форум за който е дал доста пари. :confused: :oops:
Щях да коментирам, че уебмастер да дращи у фацето е голяма глупост, нооо... той съвсем загинал:
В момента на линия са 29 потребителя. 1 members and 28 guests.
За 12 дни този месец има само 7 нови теми.

Че то, в моя форум, се събират повече хора...
 
От: Какви други форуми използвате?

Ползвам основно този форум. Гадното е, че при много от форумите се трият мнения, теми и се банва. Така форумите гонят хората. Затова Туитър е добра алтернатива на форумите.
 
От: От: Какви други форуми използвате?

Факта, че фейсбук профилите им са постоянно онлайн, говори предостатъчно :)

И още нещо за другия форум - searchengines.bg Той сигурно е една от най-лошите сделки на новите собственици. Не знам причината дали е липса на умения за управление на форум или просто започнаха да се ползват по-малко, но факт е, че не успяха да го задържат. В същото време единия който се пише за голям специалист драска във ФБ вместо във собствения си форум за който е дал доста пари. :confused: :oops:

Кои са новите собственици?
 
От: Какви други форуми използвате?

Понеже темата е за форуми, редовно четях андроидбг форума, беше интересен, имаше и платформа за смарт устройства, в един момент смениха визията, приложението за смарт устройства естествено вече не работи, препоръчват тапата за смарт устройства и много хора отпаднаха от иначе интересният форум.
И сега е интересен, но вече не е онова, което беше преди да се смени платформата.
 
От: Какви други форуми използвате?

Ползвам основно този форум. Гадното е, че при много от форумите се трият мнения, теми и се банва. Така форумите гонят хората. Затова Туитър е добра алтернатива на форумите.

Интересно, имам туитър от 5 години и над 10 000 последователи. Но не съм видял нито една смислена дискусия.

Покажи нещо
 
От: Какви други форуми използвате?

Защото ги мързи. По-лесно им да дращят у фаце групите.
Според мен Фейсбука си има плюсове,но не може да замени форумите.Имам чувството ,че хората вече не искат да споделят информация,да питат,да обменят опит.Затова и поумряха форумите.
 

Горе