Какви реални продажби мога да очаквам от позлатени бижута и почивки?

Desisslava Dimitrova

Active Member
Здравейте,
Имам два проекта.
Единият е дропшипинг на позлатени бижута с кристали. Такива, каквито се продават в Алиекспрес.
Другият е афилийет на почивки на vipoferta и deals.
Основно трафика ми идва от ФБ.
Искам да си дам реална преценка какво мога да очаквам като максимум от тези дейности.
 
Имаш две коренно различни ниши и два различни бизнес модела. Не може да се даде еднозначен отговор кое как може да се развие и какъв е неговият максимум. И от двете неща можеш да изкараш много пари. Наблегни на това, което ти е присърце и което ще ти доставя по-голямо удоволствие да развиваш.
 
Имам познат който продава бижута с кристали от реномирана марка, а металните части на бижутата са китайски. Има 10-ина продажби месечно, като за реклама хвърля няколкостотин лева всеки месец. Брутно печели под една минимална заплата месечно. Казвам брутно, защото не смятам цената на фотографската техника, сайта, всичката разправия по логистиката, и това че държи стока на склад за 5-10 бона. Отделно че го прави легално, с касова бележка, и има стандартните разходи за фирма. Не му е първи проект в продажбите по интернет, тоест смея да твърдя че знае добре как да си харчи парите за реклама.
 

Горе