Какви са ви мненията за Affiliateforme?

ADO

Active Member
Здравейте, едва ли има, човек който се занимава с афилейт и да не е разбрал за платформата, но все пак, ако нямате рег. и не сте пробвали платформата, може да се регистрирате от >>този линк<< (за което ще съм благодарен). Генерирах 1-вата си комисионна и като цяло съм доволен от условията и % комисионна, които дават капманиите.

По-късно ще дам отново отзив в темата и бих се зарадвал да чуя и вашите мнения.

Поздрави, Адо.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Регистрирах се като търговец преди доста време. До момента никакъв контакт от тяхна страна даже ги бях забравил.

Сега направих регистрацията отново да видим.
 
Силно тръгване и нищо. :) Щях да се учудя, ако беше инче. :) Нищо лично, но никой даже не благоволи от тях да се ангажира с тема тук, за да отговаря на въпросите на хората. А то нали сме 100 IT форума в БГ. :)
 
От: Re: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Силно тръгване и нищо. :) Щях да се учудя, ако беше инче. :) Нищо лично, но никой даже не благоволи от тях да се ангажира с тема тук, за да отговаря на въпросите на хората. А то нали сме 100 IT форума в БГ. :)

Може би нямат толкова богат екип за момента, за да наваксат със всички форуми, знам ли. Иначе гледам, кампании, т'ва онова се добавят лека полека.
 
В другия форум се води някакъв монолог, за това ми стана странно. Защото тук имаше хора да питат, а там човека сам си говори. :)

Знам, че нямат екип, но все пак един отговор на хората можеше да се даде. Дано да греша. :)
 
От: Re: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Най-накрая едно здравейте и от мен :)

След голям брой перипети вече мога да пиша и тук!

Първо искам да благодаря на ADO, за създаването на тази тема!

А сега с отговорите:
@matevone: Сигурен съм, че колежката ми Мария Манева се е свързала с теб през тази седмица. Надявам се, че сте уточнили следващите стъпки. Извиняваме се за забавянето!

@$INeed$: Силен старт...не бих казал. Приятно парти за старта и приятнин разговори, които се превръщат лека полека в ползотворни партньорства е по-правилно да се каже. Както споменах, пуснах ТЕМА (с детайлна инфомация за нас и кампаниите, които имаме). Разбира се информацията за кампаниите ни можете да намерите в блога: ТУК. Информация за това какво смятаме да правим и как ще го правим има ТУК

@ADO: Екипа ни не е голям, но не е и малък. Не е в това проблема за липсата на тема и отговори тук. Платихме си за Премиум акаунт и вече можем да го правим! До тогава нямахме право на нищо освен да четем.

Ще се радвам да имам контакт с вас, така че задавайте въпросите си на воля. Ние ще се опитваме да отговаряме на време, така че да бъдем от максимална полза.
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

@$INeed$: Силен старт...не бих казал. Приятно парти за старта и приятнин разговори, които се превръщат лека полека в ползотворни партньорства е по-правилно да се каже. Както споменах, пуснах тема (с детайлна инфомация за нас и кампаниите, които имаме), която още се преглежда (предполагам) и за това още не мога да дам линк. Разбира се информацията за кампаниите ни можете да намерите в блога: ТУК. Информация за това какво смятаме да правим и как ще го правим има ТУК

Благодаря за включването. Вярвах, че ще има такова от Ваша страна. Интересно ми е започнахте ли вече и какви планове имате, такива които касаят нас адвъртайзърите и публишърите. :)

П.П: Само лека поправка, няма как да сте имали право само да четете, просто в дадени секции се иска повече от 10 поста.
 
От: Re: От: Re: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Разбира се информацията за кампаниите ни можете да намерите в блога: ТУК. Информация за това какво смятаме да правим и как ще го правим има ТУК

Мисля, че дадох информация по тези въпроси в поста ви по-горе. Вижте цитата. Ако искате друга информация, моля да ми кажете.
Като цяло всичко за нас и за плановете ни се публикува на страницата и в блога ни.
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Здравейте,
Не намирам условията за търговци при включване. Трябва ли да се регистрирам за да видя колко е вашият комисион, какви реклами мога да пусна, евентуално и сайтове, в който ще бъдат позиционирани?
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

някой работи ли вече с тези?
има още някакви - netsales.bg

@Alexander Dimitrovski, влезе малко с рогите напред...а не се досеща, че при регистрацията се е съгласил с условията :D (май ги не е чел :lol:)
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Не, не ми е спешно - аз мога да си почакам :)
Само не разбрах за какво ударихте тъпана в 100 отделни теми? Да хванете линк към блога, сайта и страниците ли? Щото бих приел да ме пращате да ви гледам блога, ако там имаше нещо като информация, а не статии, които по никакъв начин не ми помагат с моите въпроси. Гледам сайта - 3 плана, ама продължавам да не знам колко ще ми струва ако си предлагам продуктите през вас...Все такива дреболии ме мъчат мене, та за това си дудна тука...
 
От: От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

някой работи ли вече с тези?
има още някакви - netsales.bg
netsales нямат никакви кампании освен една тяхна си (говоря за месец-два назад). Направих за проба 50К импресии, като имаше поне по 10-на клика на ден. След като тяхната система за седмица не ми отчете нито един клик познай какво се случи с банерите им.

Affiliateforme - имам 100-на клика, но продажби за сега не. То и на новинарски сайт не е много за афилиейт, ама съм пуснал за проба.
Кампании имат доста и с разнообразни банери.
 
Re: От: От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

netsales нямат никакви кампании освен една тяхна си (говоря за месец-два назад). Направих за проба 50К импресии, като имаше поне по 10-на клика на ден. След като тяхната система за седмица не ми отчете нито един клик познай какво се случи с банерите им.

Affiliateforme - имам 100-на клика, но продажби за сега не. То и на новинарски сайт не е много за афилиейт, ама съм пуснал за проба.
Кампании имат доста и с разнообразни банери.

Да, новинарските сайтове малко трудно ще ти конвертират. Но ще успят да докарат някоя продажба. Само се надявам да е Ок и като %.

Как е вътре панела? Има ли да се сортира по най-добър CTR, най-висока комисиона, най-нов мершант. Ще се радвам да видя повече инфо тук. :) Мерси много.
 
От: Re: От: От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Как е вътре панела? Има ли да се сортира по най-добър CTR, най-висока комисиона, най-нов мершант. Ще се радвам да видя повече инфо тук. :) Мерси много.

Мързелчно... :) една регистрация не отнема и минута! ;)
 
Ще си направя, но познавам тази система, участвал съм в билдването на програма с нея. За това питах, дали мога да очаквам нещо друго. :)

Още сега си правя акаунт. :)
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

@lqllqlq: Рамковия договор се изпраща след регистрация! Ако ми кажете данни от регистрацията си или директно мейл, ще мога да изпратя детайлна информация.

@nortrant: Хаха, така е станало явно!
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Защо не си изнасяте цените си тук като представяте сайта си, а и в самия Ви сайт да са видими без регистрация ?
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Ако ме одобрят за 2-3 кампании, имате ли туул да се обединят 2-3 банера (на различни рекламодатели) с 1 код, за да се ротират, или ще трябва да инсталирам OpenX ?
 
От: Какви са ви мненията за Affiliateforme?

Пуснал съм лс с многото и нищо никъде не качвам докато не видя за какво иде реч...
 

Горе