Какви уеб игри сте играли ? :D

Dimitar21

New Member
Нека забравим за момент кризистната ситуация и да си припомним забавните моменти. Аз преди бях много зарибен по Хановете. Играх я доста и даже бях влезнал в топ 100 ако не се лъжа. Бях пробвал и Травиан, но не ми допадна толкова. След това спрях с Хановете и започнах Бгмафиа. Там също играх 2-3 сезона, но ми омръзна. Играл съм и други като: Имериа онлайн.

Споделете и вашите приключения дори и да не са били уеб игри :D
 
Аз докато учих спамих много Travian, Traviador (преди много време имаше друго име, но не го помня), а много отдавна и легендарната Gladiatus. Доста странно ми беше, че продавах злато за истински пари в училище, преди да ни усетят и баннат всичките :D :D :D
 
A Dark Room
 
Аз докато учих спамих много Travian, Traviador (преди много време имаше друго име, но не го помня), а много отдавна и легендарната Gladiatus. Доста странно ми беше, че продавах злато за истински пари в училище, преди да ни усетят и баннат всичките :D :D :D
Conquiztador беше тогава. Имаше и някакви жълтици, които се събираха, а с тях можеше да си вземаш тениски, чаши и разни ваучери за онлайн магазини. :D

Иначе и аз по едно време бях в топ 30 на бгмафията, което си беше добро постижение, на фона на вложените в нея 0 лева. Другото по което се бях зарибил е SofiaWars. :oops:
 
Хановете... Колко нощи са заминали по тая глупост. Имаше и един бг футболен мениджър - Гоалисимо. Иначе БГ Мафия, Империя също попадат в списъка, но със значително по-малко прекарани часове :D
 
Първата по-сериозна в която играх беше една наречена “EmoteWars” - 2006-7 година някъде, там си развиваш емотикон и го “биеш” с другите. Преди това играех разни от типа на горичка.ком и някакви такива - на които караш хората да ти гласуват. След това играех паралелно SofiaWars и napadatel.com - футболен мениджър беше това. Последната която играех - най-активно към 2011-2012, имах активен акаунт живеещ по инерция до 2016 май беше shampioni.com - пак футболен мениджър. След това преминах към мобилни life running games и най-вече clash of clans и the simpsons tapped out. 2015 година реших, че е време да не се занимавам с такива глупости, а е време да ставам дериозен човеск и спрях да ги играя от раз.
 

Горе