Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

bhopz

Active Member
Без име.jpg

Какво е вашето мнение? Доста си играх да едитвам(около 2 часа). Някой тук от форума ми писа на лс в сайта и ми каза да се погрижа за дизайна и ето.. търсих,играх си и най-накрая го смених! :) Аз си мисля,че ми се получи новият изглед на сайта :)
Какво мислите за менюто..чете ли се ? :)
 

Прикачени файлове

  • 1.jpg
    1.jpg
    72.7 KB · Преглеждания: 415
Последно редактирано:
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

В момента имаш една анкета "ХАРЕСВА ЛИ ВИ НОВИЯТ ДИЗАЙН?" - такова нещо от зората на Интернет се слага в аматьорските сайтчета :) Щом нещо може да се използва, то не значи че трябва да се използва. Един сайт трябва да е предназначен за посетителите, а на посетителите не им пука ти какви мъки имаш с дизайна. Даже дизайн е можеби силно казано за такова простичко сайтче.

"ХАРЕСАЙТЕ НИ СТРАНИЦАТА ЗА ДА СЛЕДИТЕ НАШИТЕ СТРАХОТНИ ОФЕРТИ!" - това изявление започва с "харесайте...", което един вид е синоним на "почеши ме по гърба щот ма сърби". Отново, на посетителя му е през копчето на елека за това че искаш той да ти хареса страницата. Аз бих обърнал изречението като започна с това, което посетителя получава.

Има някакво поле за коментари - прозорче в пеозореца. Редно е да се разшири ми се струва.

http://www.fb-haresvaniq.info/p/blog-page.html - тоя линк първо изглежда безличен за това към което води - Пакети с харесвания. Та тия пакети с харесвания са написани кофти. Центриран текст също се води аматьорско. На тия точки отпред не им е там мястото. Някакъв сбъркан микс от цветове и шрифтове е тази страница.

Има и други неща, ама айде да има и за после. Не знам как е изглеждало сайтчето преди, но и за сега мога да кажа че изглежда любителско, като правено за домашно :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Изглежда добре според мен. Само махни този движещия се текст , че мен поне ме дразни.
Колкото по просто и изчистено е направен един сайт , толкова по-добре.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Благодаря за отзивите! Ще корегирам някой неща,мисля да направя за страницата на пакетите с харесванията да бъде линка нещо от сорта на фб-харесвания.инфо/пакети с харесвания :) Ще има още какво да редактирам по сайтчето! Още веднъж благодаря за отзивите и очаквам следващите коментари! :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Ами повечето като им направим безплатните харесвания и като дойде ред за заплащане и се отказват. Трябва някак си да сме сигурни,че са сериозни :) Какво предлагаш ти?
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Предлагам да не се излагаш за 60 безплатни харесвания, като даваш 1000 за 10 лева. Предлагам да не даваш харесвания безплатно. Предлагам когато даваш безплатни харесвания те да са безплатни, а не да очакваш някой да купи нещо след това.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Прав си,но това си е направо като гавра ( ще купя харесвания,последователи и още от услугите ви) и накрая те блокират(при условие,че всичко е точно и не лъжем) .. Ще оставя само страницата с некоректни клиенти,но ще изтрия съдържанието! Всъщност аз ги предупреждавам преди да заявят услугата.
 
От: От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Прав си,но това си е направо като гавра ( ще купя харесвания,последователи и още от услугите ви) и накрая те блокират(при условие,че всичко е точно и не лъжем) .. Ще оставя само страницата с некоректни клиенти,но ще изтрия съдържанието! Всъщност аз ги предупреждавам преди да заявят услугата.

Това дали ги предупреждаваш или не - закона не го интересува. Сайта си е твой, отговорността също - въпросът е, че ако някой реши да ти направи проблем, то може да си изпатиш доста.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Има някакво поле за коментари - прозорче в пеозореца. Редно е да се разшири ми се струва.

Мисля,че вече е по-добре! :) Също оправих URL адреса на всяка страница! Благодаря за коментара , очаквам още коментари ( съвети и критики ) :)
 
Последно редактирано:
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Като цяло тези сайтове за фейсбук харесвания и споделяния замряха. Имаше период, в който бяха супер актуални, сега въобще не съм сигурен, че цялото това нещо си заслужава. Вложеният труд в случая не е правопропорциален на изкараните финанси. Но щом ти се занимава да го правиш, няма проблеми, само внимавай с това за лъжливите клиенти, че наистина могат да те осъдят без напрежение.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Ами харесва ми това с което се занимавам,а за некоректните им премахнах данните,само оставих един текст в страницата :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

оставих един текст в страницата :)
Нека седи, да ги плаши.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

На менюто има правописна грешка - "Ето за кавко служат харесванията". Всичко останало ми харесва. Няма какво повече да се желае от дизайна.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

На менюто има правописна грешка - "Ето за кавко служат харесванията". Всичко останало ми харесва. Няма какво повече да се желае от дизайна.

Благодаря,че каза за грешката - днес правих промени и съм допуснал правописна грешка. Благодаря ! :)
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

Интересно ми е коя реклама във Фейсбук сега е най-подходяща?Рекламиране на страницата,на сайта или на бутон пазаруване?И изобщо подсилване на публикации има ли ефект все още?Извинете ме,че пиша тук,но не намерих по-подходяща тема.
 
От: Какво ви е мнението за новият ми дизайн? (снимка)

А относно дизайна на сайта..мисля,че така вече е много по-добре :) Всеки пише в сайта за различни промени по дизайна,но няма как да се занимавам всеки ден с дизайн и да угодя на всеки! Мисля,че така си е приличен и така ми харесва! :) Приемам съвети за подобрение :)
 

Горе