Какво им става на тези от Суперхостинг 16,75 Е за домейн

wood

Well-Known Member
Трябва да си подновя един NET домейн в Суперехостинг и гледам 16,75 евро за подновяване. Абе тези добре ли са...32 лв. Ще разкарам всички домейни от тях към Namecheap za 12$.
 
От: Какво им става на тези от Суперхостинг 16,75 Е за домейн

Тегло.... кучешко
 
От: Какво им става на тези от Суперхостинг 16,75 Е за домейн

Трябва да си подновя един NET домейн в Суперехостинг и гледам 16,75 евро за подновяване. Абе тези добре ли са...32 лв. Ще разкарам всички домейни от тях към Namecheap za 12$.

е без да се обиждаш ама си голям мазохист да имаш хост или домейн в супершитхостинг :Д
 
От: Какво им става на тези от Суперхостинг 16,75 Е за домейн

Може да не е чел съседните теми относно тях от 2010г. насам, че не се използват за нищо нито те, нито трибуквените, нито другите български. CPU Time limits и др. „волности“.

FAQ за transfer-а. n00b-friendly.

Кой нормален все още пазари .com/.net? Купища нови идват, а преди тях ~200 нови gTLDs са на разположение за покупка веднага. Замислете се (който може). Грабете от новите, не от старите залежалки. Бих пропуснал и $0,01 .com/.net.
Не знам колко още десетки теми трябва да се пускат за едно и също, че BG Host + BG предприемач не би следвало да вървят ръка за ръка и е погрешна стратегия. И за домейни, и за cloud, и за всякаквите им прилежащи услуги (кои побългарени, кои не). Просто е.
 
От: Какво им става на тези от Суперхостинг 16,75 Е за домейн

Разкарах си домейна от тези Супери....трансфер на домейн или подновяване за 19 лв. не както при тях за 32 лв.
Имам един хост който като изтече едната година ще го разкарам и него от тях.
 
  • Like
Реакции: sedo
Бих искал да ми препоръчате къде ще бъде най-добре да си преместя 3 домейна .eu? В момента са в суперхостинг, но цената не ме устройва.
 
От: Какво им става на тези от Суперхостинг 16,75 Е за домейн

Разкарах си домейна от тези Супери....трансфер на домейн или подновяване за 19 лв. не както при тях за 32 лв.
Имам един хост който като изтече едната година ще го разкарам и него от тях.


Странно как на мен ми ги местят за по 18 лв
 

Горе