Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

tuger

Well-Known Member
Предстои ми скоро да си подменя едната дебитна към ПИБ и като видях каква грозотия ще вадя занапред :oops: В България май само Експресбанк имат възможност за избор на дизайна, ама те са уникални кожодери за дебитните карти.
В чужбина даже футболните отбори си имат дизайн за дебитни карти за феновете, а тука ...

Може и да не ви се струва сериозен въпроса, обаче мен ме притеснява сериозно.
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Е какво те притеснява? Нали стои затворена в портфейла? Пък като не ти харесва тъкмо ще се радваш, че я мачкаш (ако носиш портфейла в задния джоб) :)
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

пари да има вътре, тва е важното!
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Правиш си дизайн и го лепиш отгоре и готово :)
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Хората гледат съдържанието и сигурността, а ти за дизайна си се замислил. Нямаш си работа.
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Тази дето ползвам е към ЦКБ и цветовата гама е нещо между оранжево и жълто. Тези цветове мен лично ме кефят. Тази ми карта освен че ми е най-полезна спрямо останалите също е и най-симпатична. Нямам оплакване от дизайна. Само дето май са почнали да ги правят с друг дизайн новите. Не че е чак толкова важно, но си ме кефи сегашния дизайн.
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Тази дето ползвам е към ЦКБ и цветовата гама е нещо между оранжево и жълто. Тези цветове мен лично ме кефят. Тази ми карта освен че ми е най-полезна спрямо останалите също е и най-симпатична. Нямам оплакване от дизайна. Само дето май са почнали да ги правят с друг дизайн новите. Не че е чак толкова важно, но си ме кефи сегашния дизайн.

Я кажи нещо за дизайна на фигурите в chesscube.com. С белите или с черните повече ти върви днес? :mrgreen:
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Я кажи нещо за дизайна на фигурите в chesscube.com. С белите или с черните повече ти върви днес? :mrgreen:
Макар да не е по темата дизайнът е стандартен. Управлението леко объркващо. А това на кой колко му върви трудно ще има връзка с дизайна.
 
Дебитните карти с дизайн са винаги гъзарийка. Малко, но някаква. :)

Не знам коя банка ги предлагаше, но съм виждал даже и вариант, в който ти си правиш къстъм дизайн. Може и да ви се стори смешно, но това е много тънък момент, в който може да зарибиш такива хора, радващи се на нещо нестандарно и на тези с претенции дебитните им карти да изглеждат по точно определен начин. ;)

Виж дебитни карти с облика на някой, с животни, с пайзажи, със снимка на семейството, с знаменитости, с някое от чудесата на света. Винаги ще радва, най-вече тия дето яздят бялото пони, ако ме разбирате правилно. :D :D :D

Но определено си е предимство пред сухите дебитни карти, които седят в портмонето ми. Повечето нищо не ми казва, освен "напълни ме". :)
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Аз имам няколко дебитни карти от ПИБ. Грозни са, ама пък банката предлага най-добрите условия. Но все пак ще е добре да си лепна по мой избор нещо или пък някоя простотия като това:

7-epos-chocolate-credit-card.jpg
 
Re: От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Аз имам няколко дебитни карти от ПИБ. Грозни са, ама пък банката предлага най-добрите условия. Но все пак ще е добре да си лепна по мой избор нещо или пък някоя простотия като това:

7-epos-chocolate-credit-card.jpg
Да, но не пречи с хубавите условия да предоставяш и готин дизайн. Пък все ще си я избият с таксите и другите такива. Ето нещо забавно: funny credit card design

Дизайна на кредитните и дебитните карти не е чак такава инвестиция. ;) Поне така си мисля.
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Така е, явно просто няма достатъчно търсене на добър дизайн. Ако изведнъж 50 души се заинтересуват от къстъм дизайни, вероятно банката ще размисли.
 
Не е нужно да питат хората, то се подразбира. Все би искал нещо уникално и персонално само за себе си. Това е и от части личностно отношение към всеки един. Но ходи го обясни ан тукашните големи маркетинг директори, които милите след УНСС нещата си диват на мястото. Но уви, това е истината. :)

Аз лично бих много се накефил на персонализирана карта. И все пак "коя банка предлага дебитни карти с дизайн?" Или кредитни. Има ли въобще? Май Societe generaleимаха нещо такова, ама ще излъжа. Просто си го мисля. Ама чрез някакъв друг сайт беше.
 
Какво мислите за дизайна на дебитните и кредитните карти - Банки

Да ви имам проблемите. Аз дебитни карти нямам, но докато чета се опитах да си спомня как ми изглежда кредитната карта... и не можах, а я ползвам всеки ден.
Аз имам една сива и скучна и една оранжева с некви глупави дизайнерски изцепки. Сигурен съм, че ако имаше облика на домашния любимец, щеше да помниш. Или нещо, което те вълнува. Мен лично не ми пука много, но щеше да е идея по-добре. Нали, всеки се опитва да жевее в малко по-съвършен свят. Та и дизайна на дебитните карти на българските банки е част от картинката сега. :)
 
От: Какво мислите за дизайна на дебитните карти ?

Моята е с най-добър дизайн, защото на нея ми пише името. :mrgreen:
 

Горе