Какво мислите за тази хостинг компания?

miro90

New Member
Здравейте на всички,от няколко седмици чета този форум и всеки ден научавам нещо интересно за online бизнеса. :)
От няколко месеца се занимавам с езика HTML и мисля че вече мога да направя първия ми по сериозен сайт.Първото нещо на което реших да се спра е добрия платен hosting.Засега съм се спрял на хостинга,който предлага cbox[dot]biz.Условията ,който предлага компанията ме удовлетворява на 100%.
Главното с което искам да започна и което ми е най-интересно за страницата е именно сферата на колите и новините свързани с тях.
Искам да попитам дали някой има преки впечатления от тази компания,най-вече ме интересува как е поддръжката на компанията и състоянието на сървърите,който държат страниците online?
 
От 9 месеца съм при тях. Имам 3 сайта дето хоствам там, 2 стандарта и 1 бизнес. Супер доволен съм, до сега не са ме разочаровали и не ми са падали сайтовете до сега.
Съпорта е на ниво, до сега съм им писал 5/6 пъти и то заради проблеми при мен и ми отговарят хората същия ден дори понякога същия час... само вендъж чаках цял ден за отговор...
Имат и разни промоции като да кажем постоянните сезонни намаления :). 1вия ми сайт е без намаление щото изобщо не четох тея новини... само ЧЗВ-то и плановете... после за 2рия сайт получих 15 или 20 % намаление не съм сигурен... а тоя последния 50%... отново щях да регистрирам план стандарт... но като се падна 50% намаление реших да избера бизнес плана им :). Не за друго ами просто нямах достатъчно пари във транскарта си за най-скъпия им хостинг план.
Един съвет от мен... да хостваш хтмл сайт на платен хостинг е малко нелепо, без да се обиждаш, може би на най-ниския план може, но и там е малко така... да плащаш за хтмл сайт, първо щи предложа щом си научил хтмл да научиш и css после малко photoshop или алтернативен графичен редактор от подобно ниво, това за дизайна... експериментирай на сайтове като хит.бг и дата.бг където предлагат безплатен хтмл хостинг. Почети малко за пхп и датабази във web-toutrist [dot] com и тогава вече си купи хостинг :).
 
Благодаря за всички отговори,мисля да започна да се занимавам с css,както ме посъветва toretic и след това да си купя платен хостинг.С Photoshop също се занимавам,но сега мисля да започна малко по-често.
Реално погледнато наистина човек не се се нуждае от 1 gb място за страница написана изцяло на езика HTML. :)
 
miro90 каза:
Благодаря за всички отговори,мисля да започна да се занимавам с css,както ме посъветва toretic и след това да си купя платен хостинг.С Photoshop също се занимавам,но сега мисля да започна малко по-често.
Реално погледнато наистина човек не се се нуждае от 1 gb място за страница написана изцяло на езика HTML. :)
Тя може да е написана изцяло на хтмл и пак да има файлове по 10 мб примерно. Тоест може да си напраиш хтмл и да сложиш някфа песен или клипче или флаш игра.
 

Горе