Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

BurnX

Well-Known Member
Снощи реших че е време за смяна на телефона и след няколко часа четене се спрях на Oneplus one. Вече има и 2ра версия на телефона но чакането на покана не ме кефи и реших да взема първата версия - http://bit.ly/1i5p8SV (афф линк)

Някой ползва ли го и какви са му впечатленията ? В форумите както има много хвалби така се намират и теми с някакви проблеми - прегравяне и проблеми с мулти тъч.... Също така съпорта бил доста тромав и да не ти се налага да ги ползваш ако имаш проблем.
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Телефона много добър ползвам го от година... (вчера получих покана и за 2ката и нея поръчах :). Като цяло съм много доволен работи без проблем. Малко бавно идват ъпдейтите чрез OTA но пък можеш да си ги инсталираш сам.

Препоръчвам ти да си го поръчаш от тяхния сайт ако искаш OPO ако искаш 2ра версия (излиза около 855 лв) ще ти трябва покана, но към края на месеца ще ги отворят за час и ще можещ да поръчаш дирекно до България.
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Телефона много добър ползвам го от година... (вчера получих покана и за 2ката и нея поръчах :). Като цяло съм много доволен работи без проблем. Малко бавно идват ъпдейтите чрез OTA но пък можеш да си ги инсталираш сам.

Препоръчвам ти да си го поръчаш от тяхния сайт ако искаш OPO ако искаш 2ра версия (излиза около 855 лв) ще ти трябва покана, но към края на месеца ще ги отворят за час и ще можещ да поръчаш дирекно до България.

Вече поръчах 1цата , която свободно може да се поръчва и не трябват покани. Просто не ми се чакаше за 2ката , пък и е малко по скъпа. Радвам се че си доволен, предполагам и аз ще бъда , все пак сегашния ми телефон с който съм от доста години е samsung s3 mini.....
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Ще си доволен, реално разликата е много малка между OPO и OPT, аз просто моят намерих кой да го вземе и реших да дам още някой лев да спонсорирам startup-a :)
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Сега ме е яд , че не си поръчах и този OTG кабел , за да мога да си вържа ps3 контролер или клавиатура и мишка. Някой пробвал ли е с друг вид кабел дали бачка ? Че не ми се поръчва пак с доставката......
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Ако искаш погледни в AliExpress ако не, към края на месеца като отворят поръчките ще поръчваме няколко бройки (ако не се обърка) OPT и можем да ти го вметнем и да ти го пусна по Еконт, че 40лв доставка си е доста.
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Ако искаш погледни в AliExpress ако не, към края на месеца като отворят поръчките ще поръчваме няколко бройки (ако не се обърка) OPT и можем да ти го вметнем и да ти го пусна по Еконт, че 40лв доставка си е доста.

Намерих си в АлиЕкспрес за 6 долара , което е по евтино от сайта на ОПО но трябва да чакам между 30 и 60 дни да дойде.... чудех се дали такъв кабел не се продава из нашите компютърни магазини , дори да не е оригинален OPO
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Намерих си в АлиЕкспрес за 6 долара , което е по евтино от сайта на ОПО но трябва да чакам между 30 и 60 дни да дойде.... чудех се дали такъв кабел не се продава из нашите компютърни магазини , дори да не е оригинален OPO

http://www.emag.bg/kabel-otg-a-usb-microusb-otg-micro/pd/DLLVLBBBM/
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Преди повече от 6 месеца си купих OTG кабел от...техноп..ис за 10 лева.
В момента може да го има още, но знайте, консултантите там не знаят какво има и не си губете времето да ги питате, аз ги попитах, един отворен ми обясни че това е невъзможно, не ми се спореше, поогледах рафтовете с аксесоари/sd карти и захранвания и там го открих. Бачка много добре (специално на моят телефон, galaxy s4)
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

Преди повече от 6 месеца си купих OTG кабел от...техноп..ис за 10 лева.
В момента може да го има още, но знайте, консултантите там не знаят какво има и не си губете времето да ги питате, аз ги попитах, един отворен ми обясни че това е невъзможно, не ми се спореше, поогледах рафтовете с аксесоари/sd карти и захранвания и там го открих. Бачка много добре (специално на моят телефон, galaxy s4)

Мерси ще разгледам там първо.
 
От: Какво мислите за Oneplus one - мнения и отзиви

След като смених 5 премиум телефона за една година вкл. MEIZU MX4 PRO, G3, HTC ONE, S4, S6 стигнах до следния извод.
1. Без китайски експреименти
2. По добре миналогодишния премиум на една марка отколкото тазгодишния мид-клас ако са със сходна цена. Причината е че в флагмените винаги се залага най доброто като качество, материяли интерфейс и тн. или иначе казано по добре 10 годишно БМВ отколкото 5 годишна Дачия.
3. Дизайна преди Характеристиките - всичко ново е трудно да се натовари ако се пази чисто от излишни софутери. По добре с насладете на добро усещане.
 

Горе