Какво ми се случи!!!

tipin

Well-Known Member
Получавам вчера майл от жена, че е изпратила от моя сайт 'СМС за хороскоп'.
Имало таксуване, а не е получила някакъв код за хороскоп и иска да й го изпратя.

Най-учтиво й обяснявам, че не предлагам такива услуги. Че вероятно щом се интересува от хороскопи, в моят сайт е видяла реклама на хороскопи. Обяснявам, че рекламите не са мои, а само отдавам рекламно пространство на Гугъл.

Жената не ми повярва, щяла да си търси правата по всички възможни начини.

После ме намери във фейсбук-страницата на сайта и отново: редовно пращала СМС-си от моя сайт, а не е получила кода.
Не успях да й обясня разликата между реклама и съдържание в даден сайт.
 
да ти даде номера където е пратила смс и и прати на кого е и да си го търси него

все едно да гледам по телевизията реклама на нещо, да си го поръчам и като не ми хареса да си търся правата от телевизията
 
да ти даде номера където е пратила смс и и прати на кого е и да си го търси него

все едно да гледам по телевизията реклама на нещо, да си го поръчам и като не ми хареса да си търся правата от телевизията

Ако ми каже номера на изпращане на смс-а, мога ли да се свържа някак с тях?
 
Аха! Разрових се в гугъл и намерих откъде е пращала.
Наистина е вярно, че човек като сподели проблема и решението се намира!
 
Последно редактирано:
Това ми напомня за една моя случка преди години .. една женица ми се обажда и ми казва че е получила продукт, които уж е поръчала от моя сайт но не получила това което желае и иска да и върна парите. Реално поръчка от тази жена аз нямах и се опитах по всевъзможни начини да и го обясня, а тя повтаряше нали това е вашият сайт ... повтаря линка и казва от тук го поръчах не ме правете на глупачка ще си търся правата по всички пътища. В рамките на час докато се опитам да разбера от къде е поръчала и как да се свържа с хората, които са и изпратили стоката имах над 40 пропуснати повиквания от нея и понеже се оказа от моят град почти бях тръгнал към адреса и където работи че ме беше изкарала извън нерви.

Накрая господата, които и бяха продали продукта се свързаха с нея и тя ми се обади да се извинява.
 
Накрая господата, които и бяха продали продукта се свързаха с нея и тя ми се обади да се извинява.
Секви юзъри ги има. Всеки път като предавам онлайн магазин на някой клиент го предупреждавам за такива случаи, да си имат едно наум, защото винаги го отнася на крайна дистанция човека, който е правил сайта, щото сайта бил виновен. :) Влизаш в базата и гледаш и няма никой...а ще ми извиняваш, ако там няма къде ще я има. :)
 
tipin, направи добро дело, направи и хороскоп на женицата?
Тя неще от други сайтове, иска от твоя. Пиши, че луната е във фаза да взима много кинти и Меркурий ще е в колация със Стурновите пръстени, което означава, че трябва да се пази от грип и настинка. И че тая година ще и е много успешна в интимно отношение, защото нейната цифра е 7, а сме 2017-то година - годината на тигровата акула. И тва е.
Не отказвай така, бъди човек! :)
 
Може цяла книжка да и пратиш с всякакви такива. Имам познати с книжки, изготвени от звездобройци и други анимационни герои. :)
А на база какво и прави лични хороскоп? Какво праща като инфо? Никога не съм ползвал такива услуги и ми е любопитно. Може на мен да ми е смешно, но имам информация, че много наши (а може и би и чужди) лидери взимат някои решения, съобразявайки се с звездите и датите.
 
Отстрани е забавно, ама да не му се случва на човек. Бях готов да й пратя 6 кинта да се успокои.
Това ще го запомня:
И че тая година ще и е много успешна в интимно отношение, защото нейната цифра е 7, а сме 2017-то година - годината на тигровата акула. И тва е.
Не отказвай така, бъди човек! :)

Иначе хороскопите ги правят по час, дата и място на раждане. Географските координати се превръщат в минути и секунди. Така практически няма двама човека с еднакви данни.
----
Сещам се за друга случка.
Преди повече от 10 години ми потръгна със сайт за запознанства. Набра инерция. И един щастлив следобед ми звънят от полицията от югоизтока. Някакъв вкарал данните на бившата си жена и тя пуснала жалба, след като взели да й пишат разни мераклии. Толкова стрес ми донесе докато се отърва, че затрих целият сайт.
-----
Ако имате такива куриозни случки може да ги споделите :)
 
И че тая година ще и е много успешна в ... защото нейната цифра е 7, а сме 2017-то година

Май това не е вярно. 2+0+1+7 = 10 = 1+0 = 1. Тази година е с числото 1. Май който ти е казал това те е излъгал.
 
Май това не е вярно. 2+0+1+7 = 10 = 1+0 = 1. Тази година е с числото 1. Май който ти е казал това те е излъгал.
Не сигурно, че е сгрешил човекът, странник. Той казва, че нейната цифра е 7, което може да е вярно. Личната цифра се изчислява на база рожденна дата + сбора от цифрите на годината, мисля. Едни нумеролози са ме налазили и редовно ми пращат сводки на пощата, та оттам знам. Иначе годината е единица, да - първата от новия 9 цифров цикъл. Обещават да бъде много успешна - дано. :)
 
Не сигурно, че е сгрешил човекът, странник. Той казва, че нейната цифра е 7, което може да е вярно.

Така е, може и нейната година да е 7, което е друго, но ако не е така - значи греши.
 
Да ама в нумерологията по гуркулския календар нулата става на латиснко О, към което се добавя стойността на кирилското О и като сметнем, че вали сняг сметката става 7. Значи ще има петъчни интимни авантюри. Гаранция! Всеки петък до края на годината на тигровата акула.
 
@Blinky , пускай раздел нумерология и хороскопи.
Застъпвам се да туриш модератор @madseason -а. Ще се справя отлично!
И да може да се игнорва раздела!
 
Получавам вчера майл от жена, че е изпратила от моя сайт 'СМС за хороскоп'.
Имало таксуване, а не е получила някакъв код за хороскоп и иска да й го изпратя.

Най-учтиво й обяснявам, че не предлагам такива услуги. Че вероятно щом се интересува от хороскопи, в моят сайт е видяла реклама на хороскопи. Обяснявам, че рекламите не са мои, а само отдавам рекламно пространство на Гугъл.

Жената не ми повярва, щяла да си търси правата по всички възможни начини.

После ме намери във фейсбук-страницата на сайта и отново: редовно пращала СМС-си от моя сайт, а не е получила кода.
Не успях да й обясня разликата между реклама и съдържание в даден сайт.

Като ученик изпратих СМС в Помагало. Неполучих код. Видях, че съм направил малка грешка в текста на СМС. Взеха ми парите за СМС. След това изпратих друг, но този път внимавах с писането на текста в СМС-а. От тогава непращам СМС-и, защото системата е зле и при най-малката грешка нищо не се получава и само ти вземат парите.

Най-вероятно или жената е изпратила грешен текст в СМС-а или системата е блокирала и не е отчела, че е пратила СМС.

Жената трудно ще те разбере, какво искаш да и обясниш.
 
Това ми е личния астролог/нумеролог/вълшебник и каквото се сетиш там. Мога да ти дам контакти.


Хахаха, тоя вълшебник изпра всички плюшени играчки на детето и пари изкара междувременно. :D:D:D
 

Горе