Какво можем да научим от "Кока- кола"

apostol

New Member
ОТ НИЩО НЕЩО ИЛИ НЕВЕРОЯТНАТА СИЛА НА РЕКЛАМАТА

В една американска банка има подземно помещение за съхраняване на ценности. В него се спотайва лист хартия, на който са записани около 20 съставки, които след специална комбинация правят една от най-популярните напитки в света: „Кока Кола”.

Милиарди хора по света са пили Кола, но само една шепа мениджъри от фирмата знаят точната формула на тази напитка.

„Кока Кола” е преди всичко доказателство за важността на търговската марка и рекламата. Да вземеш нещо, което в крайна сметка е само газирана вода и захар, да го превърнеш в стока за милиарди долари, това показва какво може да направи рекламата за една НИЩО И НИКАКВА стока!

Налага се един извод: ние всички трябва и можем да се поучим от „Кока Кола”!

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
От езелена тиква...

От зелена тиква семе не ща.
 
От: Какво можем да научим от "Кока- кола"

Aбе човеко - Апостоле ! :D Спри се бе , спри се ! Ти да не си дръпнал нещо? Въобще знаеш ли каква е историята на Кока Кола и как се е появила ??? По-добре започни да четеш нещо различно, а не само ГУРИЛА МАРКЕТИНГОВИТЕ ти shits ; ) Четем ти постовете с приятели и ни разсмиваш искрено !
 
От: Какво можем да научим от "Кока- кола"

Виждам, че сте му дигнали мерника на човека, но за едно наистина е прав Кока Кола е за пример с рекламната си политика и това не го казвам аз или Апостолов, а много много по-умни от нас ;)
 
От: Какво можем да научим от "Кока- кола"

Виждам, че сте му дигнали мерника на човека, но за едно наистина е прав Кока Кола е за пример с рекламната си политика и това не го казвам аз или Апостолов, а много много по-умни от нас ;)
Тука си в грешка това съм сигурен , че Апостола го е открил......
и после са го раздухали из целия свят.
 
От: Какво можем да научим от "Кока- кола"

Хубаво е от време на време да се открива топлата вода:)
 
От: Какво можем да научим от "Кока- кола"

Милиарди хора по света са пили Кола, но само една шепа мениджъри от фирмата знаят точната формула на тази напитка.

WTF?! Пич, ти май не си много наясно с нещата...
 
Последно редактирано:

Горе