Какво му става на форума?

vaskoa

New Member
Нещо правите ли или има някакъв проблем с хостинга? Или пък аз имам някакъв проблем :) Сутринта 1 час не ми се отваряше, сега и от нас пак същата работа:

vasila@sv4:~$ ping predpriemach.com
ping: unknown host predpriemach.com


Untitled1.jpg
 
Има ли проблем с форума?

Само при мен ли се получава, като кликна на "Нови мнения" и ми излиза празна страница с този текст:
------------
Database error
The Oнлайн Бизнес, Интернет Реклама, Оптимизация за Търсачки - Предприемач.ком database has encountered a problem.
----------
Същото става и като кликна на "Какво ново", а всичко друго си работи?
 
Re: Има ли проблем с форума?

При мен от сутринта прави мизерии
 
Re: Има ли проблем с форума?

@vaskoa сутринта имахме проблеми разни изпонакрашили сървиси не искаха да се рестартират иму цъкна интернета на админа докато човъркаше и по закон на мърфи се оказа че не му работи резервният нет точно тогава та се наложи по спешност да търси втори резервен а преди малко като пусна да зачисти едни стари бази накуп взе да цикли и докато се чакаше лоуда отиде на 57.34 (или някакво подобно но беше 50 и нещо) дето въобще не вярвах че може да се покаже такова число за натоварване ама след хард рестарт е като нов :) 0.55 бебчето мърка и се надявам да имаме безавариина вечер :)

@ rak на мен не ми дава никакви грешки на "днешни мнения" и "какво ново" къде е това "Нови Мнения" - изивнявам се ако звуча леим но ползва форума на ЕН... пробваи да си изчистиш кеша на браузъра и отново зареди ще чакам да ми кажеш
 
Едно зло не идва само, винаги така се натрупват нещата. Важното е, че е наред всичко.
 
От: Какво му става на форума?

Нови мнения е най-често използвания бутон ...
като влезеш и в ляво под логото :)
 
От: Какво му става на форума?

Нови мнения е най-често използвания бутон ...
като влезеш и в ляво под логото :)

мерси бате видях го :)

нови мнения като не си логнат е Днешни мнения - (любимия на всички превод) за това не го забелязах само преди да се логна го чета форума на кирилца :)

пп не ми обръщаите внимание вчера празнувахме един рд тежко и днес цял ден съм леко отнесен от дехидратирането :) освен всичко :) ще релаксвам но ще хвърлям по ендо око всичко ли е наред :)
 

Горе