Какво открих докато разцъквах копчетата из форума

TretiKolovoz

Well-Known Member
Както си цъках тук и там, реших да видя какво ще стане ако кликна върху копчето за репутация към моите собствени постове. Очаквах просто да не се случи нищо, а то се оказа, че излизала информация за това каква репутация ти е давана. Много яко! :)

sfssf.png
 
От: Какво открих докато разцъквах копчетата из форума

Хах, яко
Изглежда обаче показва репутацията само за този пост, на който си цъкнал :)
 
От: Какво открих докато разцъквах копчетата из форума

Яката далавера е. Ама кратко и ясно са го написали....аз коментирам само когато е положително впечатлението ми на поста на даден член тук. :)

Ааа, да и на 2-ма с Буксове съм давал негативни коментари. Ама по-добре от бан си е. :)
 
От: Какво открих докато разцъквах копчетата из форума

Яката далавера е. Ама кратко и ясно са го написали....

Че е кратко и ясно, ок, ама ква е ползата за форума от негативна репутация с анонимна обида? Чисто хейтърство.
Може би щеше да има някаква файда от червена точка, ако в нея се описваха причините за нея, не знам, но така е съвсем малка разликата от логическата грешка в "другия" форум. Поне е хубаво, че не ти рисуват по постовете...
 
От: Какво открих докато разцъквах копчетата из форума

Все пак за пари става въпрос. Не за каква да е сума, а за 300 лв. Хората ги пребиват за по-малко пари в реалния свят.
c035.gif
 
От: Какво открих докато разцъквах копчетата из форума

Ами за 300 лева бих написал пост, дето широко и аргументирано бих изредил десетина noo po-qki определения (без риск за бан). Да се изокам за кеф. А така... анонимна словесна и емоционална бедност...
 
От: Какво открих докато разцъквах копчетата из форума

Ей доживях с евролевия предприемач да имаме еднакво становище по въпроса

Провокиран от тази тема аз също поразгледах моята репутация и без изненада установих че всички които са ми дали положителна репутация са си написали и потребителското име и обратнато тези които са хейтърствали с отрицателен вот са напълно анонимни

Нека модераторите се замислят по въпроса и да ограничат възможността за анонимни вотове били те положителни или отрицателни

Всеки има право на мнение но нека застане с истинското си лице

Както беше написано в един друг сайт:

Анонимността в нета дава смелост на страхливия, агресивност на плахия, чувство за компетентност на посредствения..................
 
те не са анонимни за модераторите така е измислена работи системата от вбюлетин положителните се виждат отрицателните не

и задължително иска коментар за негативно мнение


най доброто което може да направим е да почистим системата за коментари от гласовете с безмислени такива
 

Горе