Какво по дяволите става с FIVERR???

Synthetic

Active Member
Здравейте.

По принцип съм поръчвам доста ГИГ-ове от fiverr-а , но днес срещнах странен проблем. Исках да си поръчам лого за един мой проект. Избрах селър, които имаше доста добър feedback, НО какво се случи... Натискам аз бутона ORDER NOW (5$) , като предварително съм прегледал и прочел всичко. За моя огромна изненада ми бяха удържани 35$ в пейпал ( Имам активиран DamnQuickPay към fiverr-a ) ... Какво виждам - Тъпата им система ме е чарджнала така, все едно че съм поръчал самия GIG , но + всичките EXTRAS към него, без да съм ги маркирал! .... Направих cancel request, като писах и на самия продавач за въпросния проблем. Реших обаче да пробвам с друг GIG, от друг продавач... Пак същото ... Сега съм с около 70$ назад и не знам на какво се дължи това... Нито маркирам екстрите нито нищо - Само ордер (5$) ... Писах писмо на съпорта, в което им обсних абсолютно всичко с детайлите ....
Доста гигове съм взимал от там и никога не ми се е случвало подобно нещо.....

Мислите ли, че ще ми възстановят сумата, а и на какво се дължи според вас този проблем.... !? :/


Поздрави!
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Ще ти я възстановят няма начин.
Сега пробвах да поръчам нещо и само 5 долара ми иска:

digitize your logo to be used on an…digitize your logo to be used on an embroidery machine $5.00
Item number: 203315
Item price: $5.00
Quantity: 1
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Аз между другото се разочаровах много от Фиверр и спрях да ги ползвам, след като 4 пъти по ред не получавах това, което искам и ми връщаха парите. Толкова чакане без резултат :(
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Ще ти я възстановят няма начин.
Сега пробвах да поръчам нещо и само 5 долара ми иска:

digitize your logo to be used on an…digitize your logo to be used on an embroidery machine $5.00
Item number: 203315
Item price: $5.00
Quantity: 1


Радва се, че поне не е масов проблем... Но не знам защо така стана при мен. Допуснах, че може да съм се объркал първия път (Да съм толкова сляп, че да маркирам и 4-те екстри ли, лол!?) , затова и направих втори ордер, като изрично прегледах всичко... Поръчах оригиналния гиг без опциите за екстри... Еми отново ми ги чарджна и тях, а имам над 40 гиг-а , с които не съм срещам никакъв проблем... Дано да си прав и да ми върнат парите. Повече ме притеснява това, да не стане така, че в бъдеще да поръчам пак нещо, а да ме overcharge-нат

Поздрави!:)
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Аз между другото се разочаровах много от Фиверр и спрях да ги ползвам, след като 4 пъти по ред не получавах това, което искам и ми връщаха парите. Толкова чакане без резултат :(

Опита ли с top rated sellers и добрите feedbacks? Мисля, че има доста качествени неща, успоредно с останалите "shits" :)
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Може фиверр да са платили на някой за 5 долара да им пипне нещо по сайта и сега да има проблеми с някои браузъри примерно ако ползват js при поръчката.

Synthetic и 2fast4you - с какви браузъри пускахте поръчките днес?
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

С firefox ги пуснах, но да ти кажа забелязх нещо доста странно. След като "изгорях" с двете поръчки, от любопитство се опитах да видя маркирването как работи (на екстрите) и за моя изненада на успях да маркирам нито един тик от +Extra полетата... Отворих сайтът с chrome и нямах проблеми....
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Хм... А м/у другото мисля си да махна DamnQuickPay-a като опция, за да може да виждам предварително цените и данните за транзакциите, като се логвам в пейпал. Сега направо като поръчам и ме чарджва... Някой знае ли как точно да махна субскрипшина от DamnQuickPay... Пише, че от преференциите в ПП, но когато търся в субскрипшъните не ми излиза нищо с днешна дата, а това стана преди няколко часа...
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Не съм наясно със системата на Фивър, но съм виждал подобен проблем при друг сайт и браузъри с активирана опция "prefetch"
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Ок, виждам, че сега продавачите са ми приели отказа от поръчките, но ми изписва :
This order was cancelled by mutual agreement between you and the seller. Your funds were returned to your balance and will be used for your next order..

В полето до Payment | My Shopping имам изписана сумата (80$)... странното е , че в дясно имам DamnQuickPay(65$) !?... Не могат ли да ми ги върнат в ПП или трябва от тези спряните ( и върнати в My shopping) да похарча сумата...
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Защо въобще го използваш това DamnQuickPay ?

Да, това е въпросът:)... Ако някой знае как и от къде да го махна ще съм му благодарен:)
 
От: Какво по дяволите става с FIVERR???

Току-що поръчах въпросния си ГИГ, но използвайки Chrome! Нямаше абсолютно никакъв проблем, както описания в темата ми... Не знам на какво се е дължало това, но ...anyway. Ордерите са ми прекъснати и от продавачите, като сумата за тя е прехвърлена в My Shopping (във fiverr-а). Не знам дали може да ми се върне обратно в PP... Явно ще ми стоят там и файвър ще ме таксува за гиговете ми от събраното салдо....

Поздрави!
 

Горе