Какво се случва с gshopov?

5ROVBABY

Active Member
Някой да знае нещо за него? Преди 1-2 седмици ми каза, че имал проблеми с откраднати документи и пари, но уж се беше оправил. Предлага/ше много качествен сошъл букмарк. Телефоните са спряни. Ако някой, който го познава лично може да каже какво става с него и дали да го чакам за събмита.
 
Много готин човек, но напоследък наистина изчезна. Дано всичко е наред с него.

krakatau от другият форум знам, че има много добри офлайн взаимоотношения с него, така че питай.

Гледам и hostsean заминал...
 
От: Какво се случва с gshopov?

Мда и аз видях, че hostsean e down. Дано наистина всичко е ОК с него, защото наистина е супер пич. Не посещавам другия форум, дано някой от тук знае.
 
От: Какво се случва с gshopov?

Смятах да се местя при тях изцяло, но все оставях "за после" - един път от мързела ми да има файда. Изглеждаха ми читави и доста надъхани. Да се зареже ей така всичко едва ли ще е заради нещо добро :(
 
От: Какво се случва с gshopov?

Amoun-a демонстративно напусна форума преди време (за пореден път). Не издържа на разговорите с никс :lol:
 
От: Какво се случва с gshopov?

Amoun-a демонстративно напусна форума преди време (за пореден път). Не издържа на разговорите с никс :lol:

Вярвам, че духом е с нас :lol:
 
От: Какво се случва с gshopov?

Amoun-a демонстративно напусна форума преди време (за пореден път). Не издържа на разговорите с никс :lol:

Не отиде ли на почивка за лятото ?
 
От: Какво се случва с gshopov?

Амоун-а излезе голям човек с нежна психика :lol:
 
От: Какво се случва с gshopov?

според мен е тук с друг профил :beer:, но внимава да не бъде разпознат
 
От: Какво се случва с gshopov?

Едно видео, относно "големците" в интернет:
[video=youtube;_hNZ8LFE5DA]http://www.youtube.com/watch?v=_hNZ8LFE5DA[/video]
 
От: Какво се случва с gshopov?

Едно видео, относно "големците" в интернет:
[video=youtube;_hNZ8LFE5DA]http://www.youtube.com/watch?v=_hNZ8LFE5DA[/video]
Много яко клипче. Тук сме само кучета, айде, айде:twisted:
 

Горе